Siatka ogrodzeniowa vs panel ogrodzeniowy - WAWRUK

Siatka ogrodzeniowa to szybki i tani sposób na wykonanie ogrodzenia

Chcesz w łatwy, szybki i tani sposób ogrodzić swoją przestrzeń? Jest na to sposób. Siatka ogrodzeniowa. Montuje się ją za pomocą obejm, napinaczy oraz drutów do słupków ogrodzeniowych. Możemy wybrać siatki zgrzewane i plecione. Różnią się one kształtem jak również wymiarem oczek. Przy wyborze warto pamiętać o grubości drutu (rdzenia) oraz warstwie ochronnej.

Siatka ogrodzeniowa vs panel ogrodzeniowy

To produkty o niezwykle wysokiej trwałości oraz odporności na działanie tak zmiennych w naszym kraju warunków atmosferycznych formy ogrodzeń. Zgrzewane i plecione nie tylko pełnią funkcję bezpieczeństwa dla ciebie i Twojego domu, lecz również podkreślą jego styl architektoniczny.

Polecamy także Drzwi przesuwne – pokój dziecka lubi to

Jakie są zalety siatki ogrodzeniowej?

Siatka ogrodzeniowa jest bardzo chętnie wybieranym materiałem ogrodzeniowym do ogrodzenia posesyjnego. Składa się na to parę czynników. Przede wszystkim dość niska cena, co jest kluczowe. Bardzo łatwo ją zamontować. Wyróżnia się elastycznością i wytrzymałością, a co za tym idzie, możliwość postawienia jej nawet na niezwykle trudnym terenie.

Jest w pełni stabilna, nawet przy wysokości 4m. Jest odporna na działanie promieni UV i wielu innych czynników atmosferycznych. Kolor i wzornictwo siatki? Ograniczenia są tu tylko w Twojej wyobraźni. Bardzo ważne jest to, że siatkę można w niezwykle łatwy sposób naprawić, skrócić, przedłużyć lub całkowicie zmienić jej położenie.