Nowoczesne i duże okna PCV | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Nowoczesne domy cechują się przede wszystkim wysoką estetyką, przemyślaną koncepcją oraz zastosowaniem nietypowych rozwiązań, tj. duże okna PCV, które sprawiają, że do pomieszczenia wpada znacznie więcej światła dziennego. Jednak aby móc cieszyć się zaletami tego typu aranżacji, należy zadbać o wysokojakościowy materiał i fachowy montaż.

Przeszklony dom – okna XXI wieku

Marzenia o przeszkolonym domu, czyli dużych oknach odkrywających przed nami piękną panoramę zewnętrzną, są dla wielu inspiracją podczas projektowania własnej przestrzeni mieszkalnej. Uzyskanie naturalnego oświetlenia za dnia oraz wrażenie obcowania z naturą sprawia, że producenci okien PCV stale pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które spełnią wysokie oczekiwania Klientów oraz będą cechować się najwyższą jakością i najlepszymi parametrami.

I choć zdaniem wielu, przeszklony dom jest marzeniem raczej niewykonalnym lub charakteryzującym się brakiem energooszczędności, warto zapoznać się z parametrami okien XXI wieku, czyli takich, które spełniają warunki techniczne na rok 2021. Niski współczynnik migracji ciepła gwarantuje nam wysoką izolację termiczną, dzięki czemu nie odczuwamy potrzeby dogrzewania pomieszczeń. Ponadto, nowoczesne modele okien i sposób hartowania sprawia, że szyby są odporne na uszkodzenia mechaniczne, tj. uderzenia lub zarysowania.

Nowoczesne okna PCV, aluminiowe czy też drewniane są wynikiem wieloletnich prac laboratoryjnych oraz inżynieryjnych. Zastosowanie nietypowych rozwiązań, tj. niewidoczne łączenia międzyokienne i konstrukcyjne albo szyb gwarantujących nieskazitelną widoczność sprawia, że oferowane modele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Połączenie wysokojakościowego materiału z fachowym montażem okien, pozwoli nam stworzyć dom, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom, marzeniom oraz zapewni wysoki komfort cieplny bez ryzyka wzrostu kosztów ogrzewania.

Przeczytaj także Efektowne ogrodzenia, które zapewnią Ci bezpieczeństwo

Okna dachowe oferowane w Białymstoku

Rodzaje okien dachowych

Okna oferowane przez wiodącychh producentów są dostosowane do potrzeb i wymagań nowoczesnego, jak również tradycyjnego budownictwa. W naszej białostockiej siedzibie znajdują się różnego typu rozwiązania dachowe, m.in.:

bulaj – okrągłe lub owalne okienko montowane na szczycie budynku (nad drzwiami i oknami) w części dachowej. Oprócz walorów wizualnych pełnią rolę doświetlającą;
świetlik dachowy – przeszklona część dachu, która cieszy się ogromną popularnością w przypadku projektowania nowoczesnych domów. Zapewnia nie tylko funkcję doświetlającą, ale również zapewnia wysokie wrażenia estetyczne;
okno połaciowe – niezastąpione w przypadku chęci zagospodarowania poddasza jako sypialni, umieszczone – jak wskazuje nazwa – na połaci dachowej. Powinno cechować się wysokimi parametrami jakościowymi i wytrzymałościowymi oraz odpowiednim zabezpieczeniem przed nadmiernym nasłonecznieniem. Montażem okien połaciowych powinien zająć się specjalista, który posiada odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności.

Modele, na które się zdecydujemy, powinny spełniać normy jakościowe i wytrzymałościowe, które są uwzględnione w obowiązujących warunkach technicznych. Nowoczesne okna PCV wykorzystujące innowacyjne rozwiązania, gwarantują nie tylko wysoką funkcjonalność, ale również wspaniałe walory estetyczne.