Jawor Parkiet – podłogi po których warto stąpać - WAWRUK

Wiecie co jest teraz największym trendem w modzie podłogowej? Lite drewno i ułożenie typu jodełka. Już za chwilę 30m2 takiej właśnie podłogi będzie układać Nowoczesna Stolarka WAWRUK Białystok u jednego z klientów. Deski typu fertig czekają już na montaż w naszym magazynie, a tu przykładowa realizacja jak pięknie będzie to wyglądało.

Dąb Elegance – podłoga po której warto stąpać

Dlaczego? Fertig Deska z kolekcji Dąb Elegance cechuje niezwykle regularny układ słojów a także brak bieli. Sporadyczne wręcz pojedyncze sęki są po to by dodać parkietowi subtelnego uroku.Jest to klasyczna deska. Ma za zadanie podkreślić wszystko co najlepsze w dębowym drewnie. Całość, dobrze ułożona jest, jest świetnym tłem dla różnych aranżacji. Sprawdzi się i w rustykalnym domu i modernistycznym wnętrzu.

Dąb Elegance to gotowa deska dwuwarstowa. Standardowe wymiary to: 1200 x 140 x 14mm. Wykończeniem jej jest olejowoskowanie. Jest ona w całości fazowana czterostronnie.

Polecamy również Kompleksowe usługi a dobre projekty – rozmowa z inż. arch. wnętrz Kingą Łapińską

Środki pielęgnujące do podłóg

O każdą  podłogę trzeba dbać, a na pewno o podłogę ww naszym domu. Drewniana podłoga jest ozdobą każdego wnętrza. Dodaje mu elegancji i klasy. Sprawia, że nabiera indywidualnego charakteru. Żeby cieszyć się jej walorami, trzeba pamiętać o regularnej pielęgnacji. Jawor – Parkiet wprowadził taką linię środków pielęgnujących do podłóg. Skorzystaj z nich – się nie zawiedziesz.

Pamiętaj, że w naszym Salonie do każdej podłogi pielęgnaty są gratis!