Wikęd Białystok | drzwi zewnętrzne i wejściowe | WAWRUK

WIKĘD to nowatorska wizja produkcji drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań. To bezpieczeństwo i gwarancja wysokiej jakości wykonania

Wikęd Białystok

 

Drzwi które otwierają miliony domów

Drzwi zewnętrzne WIKĘD to polski produkt posiadający różnorodność i mnogość rozwiązań, personalizacji i elektroniki, dzięki którym będziesz czuł się bezpieczny i wyjątkowy. Stosowana przez nich nowa technologia zlicowanych bezprzylgowych drzwi ALU HYBRID pozwala stworzyć drzwi zlicowane obustronnie, a skrzydło skonstruowane z dwóch płaszczy aluminowych stwarza produkt wysokiej klasy

Wikęd wawruk

 

Dzięki zastosowaniu wytrzymałego kompozytu z włókna szklanego z powłoką karbonową, która posiada świetne parametry termiczne i statyczne, który stanowi rdzeń skrzydła te drzwi są bezpieczne, wytrzymałe i ciche.

 

Kolekcja Glass

 

Te kolekcje to atrakcyjne propozycje nowoczesnego, dopracowanego wzornictwa. Wyróżnia ją dbałość o każdy detal. Tafle szkła aplikowane są bezpośrednio na skrzydło z wbudowanym pakietem szybowym. Pod aplikacją Lacobel widnieje przezierna szyba.

 

OBEJRZYJ KATALOG

 

drzwi Wikęd

Wikęd

wzór GD04 dostępny na ekspozycji WAWRUK

drzwi wewnętrzne Wikęd Białystok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja FUTURE

Idealnie gładkie drzwi z tej kolekcji mają ozdobne ramki spasowane z kolekcją drzwi. Płaszcz i elementy ozdobne wykonane są w całości z aluminium. Dzięki temu mają bardzo dobre zabezpieczenia przed wpływem czynników atmosferycznych o które w obecnej dobie nie trudno.

 

drzwi wejściowe Wikęd Białystok

 

 

Kolekcja KLASYCZNA

 

Różnorodność klasycznej kolekcji daje nieograniczone możliwości wyboru i ich personalizacji. Dzielimy je na dwa typy: pierwszy dotyczące niższej numeracji sprawdzi się w klasycznym budownictwie, drugi dzięki prostocie odnajdzie się w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu.

 

 

NASZA EKSPOZYCJA DRZWI ZEWNĘTRZNYCH WIKĘD

kolekcja glass front wzór GF06

kolekcja glass design wzór GD04

kolekcja klasyczna wzór 41

 

OBEJRZYJ KATALOG WIKĘD

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i do kontaktu

BIAŁYSTOK

tel. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl