Targi BAU 2017 Białytsok - WAWRUK Nowoczesna Stolarka

BAU Monachium to światowe, prestiżowe targi pokazujące najnowsze rozwiązania budowlane oraz architektoniczne. W tym roku odbywały się pod hasłem „PRZYSZŁOŚĆ BUDOWNICTWA„.

Wybraliśmy się na nie w poszukiwaniu nowinek i inspiracji dotyczących stolarki okiennej. Wystawców zajmujących się tematami jak: okna drewniane, okna PCV, okna pasywne, ciepły profil, okna balkonowe czy HS było bez liku. Wcale nas to nie zdziwiło. Szczególnie, że na powierzchni prawie 180.000 m² swoje produkty i usługi przedstawiało ponad 2000 tysięcy przedstawicieli i producentów.

Okna Schüco – najlepszy design w rozsądnej cenie

Byliśmy pod wrażeniem stoiska niemieckiej firmy, którą od niedawna mamy w swojej ofercie. Schüco. Charakteryzuje ją: design, dobry produkt, prostota, funkcjonalność, 11 lat gwarancji, trwałość i ekologia.

Firma zaprezentowała w nowoczesny, minimalistyczny sposób kompleksowe rozwiązania, które rewolucjonizują projektowanie i wykonawstwo profili okiennych. Pokazała, że wyznaczniki, jak prostota i złożoność, jak również energooszczędność i design, nie muszą być antagonizmem.

Będąc w branży już ponad 25 lat wiemy, że klienci chcący kupić okna cenią sobie:

  • efektywność kosztową
  • energooszczędność
  • nowoczesny design.

Schüco, dzięki uruchomionemu Laboratorium, w którym osoby z różnych dziedzin pracując nad rozwiązaniami godnymi profesjonalistów, są w stanie połączyć te 3 czynniki.

Polecamy także artykuł: Podłogi drewniane. Czar drewna nie przemija nigdy

Laboratorium okna Schüco a kolor AutomotiveFinish

Wystarczy popatrzeć na metaliczną kolorystykę powłok Schüco AutomotiveFinish, nad którą pracowali specjaliści z Schüco oraz Mercedesa. Dzięki temu wyszedł im lakier wyróżniający się głębokim, intensywnym kolorem. Zastosowano tu wysokiej jakości pigment niwelujący absorpcję cieplną powierzchni. Okna PCV w ciemnych kolorach AutomotiveFinish nie nagrzewają się tak bardzo, przez co są odporniejsze na odkształcenia wywołane przez wysoką temperaturą. A to nie lada gratka dla koneserów dobrego designu.

Jeżeli macie ochotę poczytać na temat najnowszego i najnowocześniejszego systemu okien Schuco profil LivIng zapraszamy na naszą stronę www.wawruk.pl