Szkolenie PORTA STEEL już za nami - WAWRUK

We wtorek w Hotelu Podlasie odbyło się szkolenie z wprowadzenia nowej oferty Porta: drzwi zewnętrzne stalowe. Organizatorem była firma Porta oraz nasza firma W. Awruk Stolarka Budowlana.

Firma PORTA we współpracy z WAWRUK przeprowadza szkolenia

W 2016 roku firma PORTA przeniosła zakład produkcji drzwi i ościeżnic stalowych do jednego z najnowocześniejszych w Europie zakładu zlokalizowanego tuż obok już istniejącej fabryki w Ełku i zajmuje łączną powierzchnię ok. 14,5 tys m2.

Tam wytwarzany jest produkt PORTA STEEL.

Drzwi stalowe z naszej oferty

Drzwi stalowe znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych oraz wszędzie tam gdzie warunki eksploatacji drzwi wymuszają wyższą odporność mechaniczną na obciążenia, uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Stosowanie metalu nie wyklucza tworzenia ciekawych i zaawansowanych konstrukcyjnych wyrobów. Należy pamiętać że dobrze wkomponowane drzwi mogą stanowić rozwiązania spajające kompleksowo wnętrza. Precyzja wykonania w połączeniu z wysokiej jakości powłoką lakierniczą w dowolnym kolorze oraz pozostałe pokrycia umożliwia produkcję wyrobu dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta.

Ze szkolenia można było się również dowiedzieć konkretnych informacji na temat konstrukcji, wypełnienia, uszczelnienia i progu drzwi zewnętrznych stalowych jakie w swojej ofercie ma firma PORTA. Była również zbudowana specjalna ekspozycja drzwi.

Polecamy również wpis Ręcznie stylizowane podłogi drewniane