Ręcznie stylizowane podłogi drewniane - WAWRUK

Rodzinna firma, pasja, tradycja, naturalne materiały i sprawdzone rozwiązania. Te wszystkie atrybuty przyczyniły się do tego, że chcieliśmy mieć podłogi MAD w naszej wyselekcjonowanej ofercie.

Tworzą z pasją nowe wzory kierując się pomysłami klientów. Dbają o każdy szczegół każdej deski, z której wykonywane są podłogi do domu i na taras. Poprzez odpowiednią selekcję drewna z rodzimych gatunków – dębu i jesionu, oraz doboru powłok na bazie naturalnych olejów i wosków zapewniają podłogom stabilność, długowieczność, a co najważniejsze, wyjątkowy charakter. Wszystkie podłogi wykonywane są na indywidualne zamówienie, co sprawia, że są niepowtarzalne i jedyne.

W ofercie MAD znajdują się 4 kolekcje:

  • Kolekcja antyczna – stylizacja podłóg drewnianych

Co ją charakteryzuje? Nieregularna faktura, podkreślony, wyraźny rysunek słojów, wgniecenia powierzchni przyczyniający się do efektu „desek z innej epoki”.

Co ją charakteryzuje? Inspiracją w jej stworzeniu były naturalne oddziaływania natury. Ręcznie frezowane krawędzie desek. Specjalna aplikacja kolorów, która nawet na gładkiej powierzchni daje idealne złudzenie deski sprzed lat.

  • Kolekcja stylizowana

Charakterystyczny – wyraźnie zaznaczony rysunek drewna, który zapewnia wyjątkowy efekt dekoracyjny i podkreśla niepowtarzalny charakter deski.

  • Kolekcja klasyczna

Co ją wyróżnia? Kolekcja desek stworzona tu jest dla tych co cenią sobie prostotę i minimalizm wykonania. Gładka powierzchnia, oryginalne usłojenia. Czyli: klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka.

Nietypowe usługi kompleksowe? Nie ma problemu. Zapoznaj się z ofertą salonu WAWRUK.

Deski Mad są:

  • naturalnie wytrzymałe
  • przygotowane na ogrzewanie podłogowe
  • odporne na odkształcenia
  • zabezpieczone olejami na bazie wosku twardego, które są nieszkodliwe dla zwierząt, ludzi i roślin

Więcej propozycji na naszej stronie www.wawruk.pl