Podłogi drewniane - hygge w Twoim domu | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Hygge w Twoim domu – bo zasługujesz na dobry nastrój w każdej przestrzeni

Duńską filozofię szczęścia warto przenieść na nasz rodzimy grunt. Najlepiej zacząć od swojej przestrzeni, domu, który w tej filozofii odgrywa znaczną rolę. A hygge w domu to hygge w głowie i w sercu. Duńskie wnętrza to ciepłe i ziemiste dla oka kolory, naturalne surowce i puszyste tkaniny. Od typowego stylu skandynawskiego różni się nieco mniejszymi ograniczeniami w formie przedmiotów czy mebli oraz szerszą paletą barw, które możemy stosować. Styl duński we wnętrzach to atmosfera harmonii i spokoju, nadana przez płonące w kominku buczyny czy ciepłe światło świec. Wokół powinno znajdować się wszystko, co dostarcza pozytywnych bodźców – włochate dywany, dzianinowe koce czy puchate poduszki. Dodatki, które ozdabiają Twoje pomieszczenie mają wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. Gorąca herbata w fantazyjnym kubku na pięknej drewnianej podłodze przy kominku powinna wręcz stanowić jeden z elementów wystroju. Bo ciepła nigdy za wiele.

podlogi drewniane wawruk bialystok

 

Podłoga drewniana w stylu hygge

Szczęście daje natura na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz się czuć w domu dobrze – postaw na podłogę drewnianą. Prawdziwe drewno, prawdziwe deski to coś co świetnie ociepla wnętrze, szukaj więc modeli podłóg z dębowego i bukowego drewna. Przy wyborze zwróć uwagę na strukturę – czy dekor układa się nieregularnie? Podłoga drewniana jak natura – niedoskonałość stanowi tu atut. Dobrym wyborem w przypadku podłóg będą te, których słoje podkreślone będą dodatkowym szczotkowaniem, czyli uwypukleniem naturalnego piękna. Najlepiej postawić na modele z barwą naturalną i ciepłą. Jeśli jednak zdecydujesz się na chłodne odcienie wykończenia, jak dąb alabaster, staraj się dopasować detal w tej samej tonacji. Tu sprawdzą się szarości, czernie i chłodne pastele. Do ciepłych barw pasują świece, lampiony, pledy w brązach i beżach.

 

 

Podłogi drewniane – bo zasługujesz, żeby stąpać po najlepszym

W obecnej dobie, dobie przewartościowania wszystkiego, momentu zatrzymania, słowa: prostota, trwałość i natura to refren niemal każdej gałęzi życia. I tak podłogi drewniane – które jak wiemy są ponadczasowe, godnie pielęgnowane wystarczą na nie jedno pokolenie domowników – to wartość sama w sobie. Czy ktoś dziś wyobraża sobie uprawiać jogę, medytację, układać puzzle z najmłodszymi, siedzieć z przyjaciółmi przy winie przy kominku na innym surowcu niż drewno? Nie bardzo. Tym bardziej cieszymy się, że możemy pochwalić się ekspozycją najlepiej wyselekcjonowanych producentów podłóg drewnianych na naszym rodzimym rynku. Są to: z laurem Teraz Polska 2020 Jawor Parkiet, rodzinne, ekologiczne, ręcznie wykonywane designerskie podłogi MAD, ponadczasowy pionier podłóg dwuwarstwowych Dąbex i wiodący, europejski producent Weitzer Parkett. W naszej ofercie na kwiecień przygotowaliśmy poszczególne modele podłóg do 20% taniej.

podlogi drewniane bialystok cena

podlogi drewniane

podlogi drewniane bialystok wawruk

 

ZAPRASZAMY DO NASZYCH REALIZACJI I OFERTY

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl