Podłogi drewniane – czar naturalnych desek z Godłem "Teraz Polska" | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Podłogi drewniane uchodzą za symbol elegancji i prostoty, która podkreśla charakter wystroju wnętrza. Doskonale uzupełniają aranżacje utrzymane w różnych stylistykach – od klasycznych po nowoczesne. Wielu producentów ma w ofercie podłogi drewniane w wersji desek naturalnych, litych lub w opcji warstwowej. W tym wpisie przyglądamy się powstawaniu i cechom naturalnych desek podłogowych.

 

Jawor Parkiet z Godłem „Teraz Polska”

Seria dwuwarstwowych podłóg drewnianych FertigDeska  i Fertig Deska Luxury wygrały prestiżowy konkurs Teraz Polska. Bardzo się cieszymy, że Salon WAWRUK jest ich flagowym punktem sprzedaży na terenie Podlasia. Dzięki temu wielu z Was może stąpać po najlepszym polskim produkcie, który jest w 100% naturalny i w 100% na lata. Co to jest FertigDeska i Fertig Deska Luxury? To podłogi drewniane o warstwowej konstrukcji, dedykowane na ogrzewanie podłogowe. Są dostępne w kilku kolekcjach umożliwiających zróżnicowaną aranżację wnętrz, jak bestseller jodła francuska chevron. Doceniamy go bardzo i cieszymy się z nagrody dla Jawor Parkiet.

jawor parkiet wawruk podlogi drewniane bialystok

Jan Antonii Gawiński, prezes Jawor Parkiet

Podłoga dla miłośników indywidualizmu

Podłogi drewniane z naturalnych desek odznaczają się przede wszystkim unikalnym wyglądem. Te deski są niepowtarzalne, ze względu na cechy, które odpowiadają za ich:

  • wygląd – standardowe podłogi z desek naturalnych pozbawione są dużych sęków, zachowują mniejsze warstwy drewna, będąc jednocześnie bardzo bielastymi deskami o niepowtarzalnym uroku; z kolei niestandardowe opcje przypadają do gustu osobom, które oczekują odwzorowania natury – na takich deskach eksponowane są słoje, a sęki stają się ich atutem;
  • wymiary – w podstawowej ofercie dostępne są wersje o zestandaryzowanych wymiarach, ale możliwe jest ich wykonanie w wymiarach odpowiadających potrzebom poszczególnych Klientów;
  • wykończenie – drewno naturalne jest w 100% ręcznie oprcowywane, dlatego każdy element struktury i faktury (fazy, żłobienia, wgniecenia czy nawet uszkodzenia) stanowią o jego unikalności; ponadto jest one ręcznie, kilkakrotnie malowane;
  • oryginalność – nie znajdziesz dwóch takich samych desek, co wynika z jednej strony z naturalnych walorów drewna, a z drugiej – z opracowanych przez producenta procedur wykończeniowych.

Ponadto, do atrybutów podłóg drewnianych z naturalnych desek zaliczyć trzeba ich zróżnicowanie estetyczne – do wyboru masz aż 60 wzorów podłóg.

Powłoka podłogi drewnianej jest przyjazna dla użytkowników

Zwykle drewniane podłogi pokrywa się lakierem, ale z naszej praktyki wynika, ze zdecydowanie lepiej sprawdzają się olejowoski, ponieważ zapewniają:

  • komfort użytkowania – nawet jeśli z czasem powłoka zostanie uszkodzona czy przetarta, można ją miejscowo „naprawić” domowymi sposobami, bez konieczności cyklinowania całej nawierzchni przez fachowców;
  • bezpieczeństwo – nasze podłogi drewniane z naturalnych desek pokrywane są olejowoskami Saicos, które są produktami naturalnymi i bezpiecznymi (używa się ich między innymi do malowania zabawek dziecięcych).

Zastosowanie olejowoskowania niweluje „efekt paneli”, a więc sprawia, że deski nie wyglądają sztucznie, a wręcz przeciwnie – podkreślone zostają ich walory.

Producent, który stawia na jakość podłóg w Białymstoku

Deski podłogowe z naszej oferty podchodzą z firmy Jawor Parkiet, która jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem rodzinnym będąca na rynku od przeszło 30 lat. Ponadto, technologowie drewna współpracujący z marką zadbali o to, by opracować opatentowane procedury wykończeniowe, dzięki którym ich wyroby stylizowane są niepowtarzalne. Nasza ekspozycja już jest oflagowana w naklejki Teraz Polska. Dzięki niej będziesz wiedział od razu która podłoga wygrała i jest warta uwagi.

podlogi naturalne drewniane jawor parkiet wawruk awruk_01

Podłoga drewniana Jawor Parkiet z logo Teraz Polska Salon Wawruk

Wymarzona podłoga

Podłogi drewniane w Białymstoku mają wielu zwolenników, którym bliskie są ponadczasowe rozwiązania estetyczne, trwałe, solidnie wykonane, a jednocześnie przyjemne dla oka. Te wykonane z naturalnych desek są specyficzne o tyle, że największym ich walorem jest niepowtarzalność. Masz więc pewność, że takiej podłogi jak Twoja, nie będzie miał nikt inny.

Zapraszamy do przyjrzenia się naszym realizacjom i zapraszamy po podłogi drewniane

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: k.lapinska@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 512 044 493
mail: suwalki@wawruk.pl