Odkryj klamki i akcesoria kolekcja Azura Porta | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Odkryj klamki i akcesoria PORTA z kolekcji Azura w Białymstoku

 

Drzwi drzwiami, ale dodatki dodatkami. Teraz dzięki 3 wysublimowanym kompletom dodatków z nowej kolekcji PORTA możesz mieć klamki, uchwyty do mebli, stopery podłogowe, a nawet wieszaki w tym samym stylu i kolorze. Sprawdź zestaw Azura i postaw na kompleksowość. Nieśmiało zaznaczamy, że mażecie cały zestaw zobaczyć i przetestować na naszej ekspozycji w Białymstoku przy Wschodniej 4.

 

 

Kolekcja AZURA stawia na ułatwienie wykończenia wnętrza, dzięki niej wprowadzisz do lokum harmonię i podkreślisz jego niepowtarzalny charakter. Do wyboru masz trzy kolory wyjątkowych dodatków – złoty i srebrny połysk i matowa czerń. W skład każdego zestawu (oczywiście możliwy jest zakup poszczególnych elementów osobno) wchodzi:

 

  • klamka z charakterystyczną chropowatością
  • rozeta WC
  • uchwyty meblowe różnych długości i T-bar
  • gałka walec i stożek
  • stoper podłogowy i ścienny
  • wieszak ścienny

Zapoznaj się z kartą produktu

Skandynawia, przepych i loft. Te trzy słowa to charakterystyka stylów do których pasuje ta kolekcja. Architekci polecają do stylu skandynawskiego srebrny zestaw klamek, wieszaków i uchwytów Do tego proponują dobrać drzwi PORTA CPL model 1.1. w odcieniu orzech bielony. Dla tych, którym przepych współcześnie kojarzy się ze stylem boho z domieszką niewymuszonego glamouru polecamy wykorzystać złote gałki i uchwyty T-bar. No i na koniec zostawiamy styl, który święci triumfy kolejny sezon z rzędu, LOFT. Tu podczas wykańczania loftowego wnętrza, postaw na oryginalne dodatki o matowym i czarnym wykończeniu. Jednak jak je połączyć z jasnymi skrzydłami drzwiowymi? Wystarczy, że klamkę z zestawu AZURA użyjesz przy montażu drzwi PORTA LOFT z czarną ościeżnicą, dzięki którym dodasz mieszkaniu odrobiny nowoczesności.

Kolekcja klamek Azura PORTA ekspozycja WAWRUK

 

ZAPRASZAMY

BIAŁYSTOK

Drzwi i akcesoria PORTA

info@wawruk.pl

85 675 65 00

510 106 304