Kolor w modzie Kerno w modzie - WAWRUK

Zbliżający się sezon należy do koloru. Wiosną jak również latem 2017 ożywi nas kwaśna cytryna, zachwyci nonszalancka fuksja, a sił, witalności i energii doda ostra zieleń, która dostała nawet od Instytutu Pantone ciekawą nazwę „greenery”.

Sezon 2017 w stolarce budowlanej, jakie drzwi będą najbardziej trendy?

Zwykle drzwi wewnętrzne dopasowujemy do innych elementów wykończeń –podłóg i okien. Istnieje kilka bezpiecznych rozwiązań, które są gwarantem dobrego efektu. Zazwyczaj, decydując się na drzwi, ościeżnice, opaski w wykończeniu drewnianym wybieramy je w tym samym kolorze i rodzaju drewna co stolarka okienna, parkiety i listwy przypodłogowe.

Jednak nie zawsze uda się dobrać ten sam kolor drewna wszystkich elementów i nie jest to konieczny warunek, ale zawsze wybierając kolor drzwi trzeba przymierzyć go do próbki parkietu, by stanowiły harmonijny zestaw. Kolory drewna mogą też być wyraźnie inne. Niedobry efekt daje zestawienie materiałów różniących się „tylko trochę” barwą czy stopniem jasności. Lepiej, by były bardzo zbliżone lub wyraźnie różne. Forniry z bardzo wyraźnym usłojeniem są efektowne, lecz wymagają dużego wyczucia w zestawianiu z drewnianymi  podłogami.

Marzenia a drzwi wejściowe

Można na przykład iść za marzeniami i wykonać na specjalne zamówienie drzwi wejściowe o ulubionym kolorze z dzieciństwa: straży pożarnej RAL 3000. Proponujemy za drzwi wejściowe, do wyboru koloru marzeń wziąć pod rozwagę drzwi zewnętrzne Frax 001 Termo 42 dB z doświetlem od strony zaczepowej, szkło refleks przezroczysty, antaba obustronna, kontraktron, zawiasy ukryte. Poezja w swoim wydaniu.

Zapoznaj się również z tematem: Szkolenie PORTA STEEL już za nami

Drzwi wewnętrzne – do wyboru do koloru

Jeżeli mówią, że kolory to stan umysłu to drzwi także. Popatrzcie jak pięknie mogą wyglądać drzwi w mocnych kolorach do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz o zniwelowanej, wypośrodkowanej gamie reszty kolorów. Polecamy podejrzeć rodzaje drzwi na stronie: http://kerno.pl/drzwi-wewnetrzne/

Zazwyczaj za konkretny, wybrany kolor trzeba dopłacać całkiem poważne kwoty jak również czekać dodatkowe tygodnie na realizację zamówienia. U nas nie. Dodatkowy kolor, dowolny, z palety RAL jest gratis a czas robienia Twoich drzwi się nie wydłuży.Warto o tym pamiętać przy wyborze drzwi.

 Zapraszamy i polecamy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Kerno i wszystkie kolory z palety RAL. A trochę do wyboru ich jest.