Drzwi dla dzieci | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Drzwi dla dzieci to temat rzeka

Pamiętasz Narnię? Pamiętasz swoje marzenia z dzieciństwa? Pamiętasz swoje ulubione bajki? Jeżeli tak to na pewno pamiętasz malutkie drzwi w szafie, albo takie które zamiast zwykłej klamki miały złoty delikatny imbryczek lub mordkę kotka lub pieska. Przedstawiamy Wam drzwi dla dzieci KIDDO – wspaniały produkt ze świata dorosłych, dostosowany specjalnie do potrzeb, estetyki i designu dzieci.

drzwi dla dzieci KIDDO Kerno Pracownia Stolarska

drzwi dla dzieci KIDDO Kerno Pracownia Stolarska.

 

Zwykle schemat jest taki: zakochanie, praca, małżeństwo, dzieci, dom, no i oczywiście zasadzenie drzewa. Dom budujemy dla siebie i dla najmłodszych, żeby wspólnie iść przez życie w jak najprzyjemniejszej i optymalnej przestrzeni. Czy to będzie mieszkanie czy domek jednorodzinny – to bez różnicy. Ważne jest by był własny i zrobiony z gustem domowników.

 

Często w Salonie przy Wschodniej 4 pytacie nas. No dobrze, do łazienki wybrane, do wiatrołapu są, do sypialnie też, a jakie drzwi dla dzieci? Z chęcią polecamy różnych producentów, od Porta, Asilo, przez Polskone. Od drzwi z tablicą po której można cały czas mazać kredą, w kolorze tęczy przez te z nalepkami bohaterów.

Jednak to drzwi KIDDO marki KERNO Pracownia Stolarska – czyli drzwi w drzwiach – wzruszają i wywołują w naszych klientach uśmiech, nostalgię i chęć ponownego bycia dzieckiem. Choć na chwilę. A dlaczego? To proste. Do tej samej przestrzeni, do której mogą wejść dorośli dziecko wchodzi swoimi prywatnymi drzwiami. Ma swoją własną przestrzeń wykluczoną ze strefy dorosłych, swoją bramę do swojego świata. Świata dziecka – czyli świata swojego pokoju.

Polecamy także: Drzwi na czytnik linii papilarnych

 

Drzwi w drzwiach KIDDO to pomysły które się nie kończą. Można formować dowolny kształt drzwi dużych, inny mały, dowolność klamek nie zna granic. Alicja w Krainie Czarów, Transformers, Mega Marvel czy po prostu niewinny kotek? Nie ma problemu. Drzwi gładkie, lakierowane, na wysoki połysk, matowe, z frezem lub bez, delikatną poświatą świetlną. Marka KERNO zrobi to wszystko, urzeczywistni wasze marzenie i marzenie Waszej pociechy. Niektórzy na pewno pomyślą, że to bez sensu, przecież dzieci tak szybko wyrastają. Jadnak argument na to jest jeden. Nikt nie zabierze Ci wspomnień z dzieciństwa. Obyśmy wszyscy mieli je jak najpiękniejsze.

 

 

 

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl