Barn doors - czyli drzwi przesuwne | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Barn doors to nic innego jak tylko designerskie drzwi przesuwne z prowadnicą pasujące doskonale do wnętrz o charakterze skandynawskim, nowoczesnych loftów czy mieszkań w stylu rustykalnym

Designerski system do drzwi przesuwnych BARN DOORS, wyprodukowany według angielskiego, starego wzoru, zachowują odpowiednie proporcje i styl. Dostępny jest u nas w Salonie WAWRUK Nowoczesna Stolarka przy ul. Wschodniej 4. To nasza nowość. System do drzwi wejściowych drewnianych firmy Eclisse CARBON to niedrogie rozwiązanie posiadające aż trzy wariacje.

  • model 1 (kółko) długość 2000 mm
  • model 2 (podkowa) długość 2000 mm
  • model 3 (romb) długość 2000 mm

barn_doors_wawruk

barn_doors_wawruk width=

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Systemy drzwi przesuwnych do tzw. bard doors to rozwiązanie, które można stosować w domu, sklepie, biurze. Sprawdzają się przede wszystkim jako drzwi wewnętrzne montowane między przestrzeniami, ale również jako fronty mebli takich jak wnęki szaf. Rozwiązanie to pozwala optymalnie zagospodarować przestrzeń, na przykład w wąskich korytarzach czy malutkich sypialniach.

barn doors                                                                        fot. Jeff Lewis Design

Coraz częściej systemy takie stosuje się do poddaszy, miejsc pod schodami czy poddaszy – czyli nietypowych przestrzeni. Dzięki temu mamy możliwość wykorzystać każdą wolną przestrzeń. Drzwi barn doors są również sposobem na zamykanie regałów, biblioteczek. Szczególnie to rozwiązanie polecamy osobom, których marzeniem jest styl loftowy. Linia systemów naściennych Eclisse to okucia, których nie powstydzi się żadne wnętrze industrialne.

Przeczytaj także artykuł: Ogrodzenia nowoczesne Modern Wiśniowski

 

 

barn doors

fot. home depot

 

Jakie drzwi barn doors proponujemy w Salonie WAWRUK?

Nasza propozycja to wybranie rodzaju systemu naściennego z oferty Eclisse – do wyboru w naszym Salonie są: kółka, romby i podkowy i dobranie do nic skrzydła drzwi. Lub na odwrót. Dowolne skrzydło, szyte na miarę wykona specjalnie dla Państwa nasza zaprzyjaźniona Pracownia Stolarska KERNO. Zachęcamy również do wybrania skrzydła z oferty wszystkich naszych producentów: PORTA, DRE, POL-SKONE, ASILO itp. Zapraszamy

 

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl