Warsaw Home Design 2019 | Ciekawostki | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Ciekawostki z naszej branży na Warsaw Home Design 2019

Przedstawiamy nowości z Targów Warsaw Home Design od naszych producentów

Moric

Elegancja, drewno, szkło, precyzja, klasyczny minimalizm. Te słowa oznaczają ekskluzywne drzwi Moric. Na Targach przedstawiono stylowe drzwi szklane z wtopionymi w nie elementami drewna (całkowita nowość na rynku) oraz nowe modele drzwi ukrytych z ościeżnicą SCRIT będącą unikalnym rozwiązaniem, rewolucjonizującym projektowanie nowoczesnych wnętrz. Ościeżnica ta doskonale komponuje się z pomieszczeniami, pozwalając wizualnie zespolić ze sobą drzwi i ścianę. Możliwość malowania skrzydła drzwi, położenia nań tapety, czy wreszcie wykończenia akrylową taflą lub lustrem stwarzają nowe, niczym nieograniczone możliwości.

CAL

Firma Cal postawiła na drewno i aluminium. Według nich połączenie tych dwóch elementów to doskonała synteza najlepszych właściwości. Pokazali nowości drzwi o drewnianej konstrukcji z selekcjonowanego drewna obleczonych w pancerz z wytrzymałego aluminium. Dzięki tej fuzji ich drewniane drzwi zewnętrzne posiadają wszystkie modelowe cechy drewna tj. naturalne piękno oraz doskonałą izolację termiczną i akustyczną a przy tym wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne aluminium. W standardzie CAL oferuje drzwi zewnętrzne antywłamaniowe w klasie RC2.
ENTRA

Entra  z nowości przedstawiła wykończenie – fornir malowany na biało. Łączenie forniru i lustra oraz drzwi ze spiekiem kwarcowym. Ujęty w eleganckie drewniane lub aluminiowe ramy tworzy on drzwi jednocześnie pancerne i lekkie, bo spiek kwarcowy to tylko szykowny kamuflaż, skrywający trwałą i lekką konstrukcję.

DĄBEX

Wytwórnia parkietów drewnianych Dąbex przedstawiła na Targach nowy kolor. Rubra to czerwień. Ekskluzywna oferta z podłóg z dębu czerwonego to propozycja dla tych, którzy pragną wyróżnić swoje wnętrza. Niespotykana w innych gatunkach, charakterystyczna barwa usłojenia  to ekstrawagancja, o którą zadbała sama natura.
VDS ładne klamki

Wśród nowości przedstawionych przez VDS Ładne Klamki warto zwrócić uwagę na 3 modele: klasyczny do nowoczesnego wnętrza Fado Fit na rozecie o grubości 6 mm, industrialny Cube Fit oraz designerski i energonomiczny Divo Q Fit.

Więcej o nowościach w naszym Salonie przy ul. Wschodniej 4

Wasza Stolarka

Zapraszamy również do podpatrzenia naszych realizacji
https://wawruk.pl/realizacje