porta bialystok wawruk

Katalog Porta Drzwi 2/2021 to nowe kolory, nowe wysokości, nowe systemy i nowe rozwiązania.

Wybraliśmy 10 modeli na które warto zwrócić uwagę budując się lub robiąc remont w 2021.

 

Zapraszamy

 

 

Porta nieustannie zmienia się z myślą o naszych klientach. Pracują nad designem, testują technologicznie zaawansowane rozwiązania. Konsekwencją jest poszerzona oferta. W tym roku nowy katalog stawia wyzwania dla tych, którzy chcą być zachwyceni zarówną wysokiej klasy designem, ale również praktycznymi rozwiązaniami. Z dumą przedstawiamy wyselekcjonowane Top 10 na 2021 rok.

 

10. Natura Classic – układ mieszany
porta bialystok natura classic

kolekcja Natura Classic

natura Classic uklad mieszany

 

 

Kolekcja Natura Classic to połączenie akustycznej izolacyjności, trwałości konstrukcji i możliwości wyboru naturalnej okleiny. W nowym katalogu pojawił się model 3.1 z okleiną w formie układu mieszanego. Występujące odbarwienia i różnice w usłojeniu na powierzchni okleiny są cechą charakterystyczną dla tego modelu i świadczy to o uroku i naturalności prawdziwego drewna.

9. Porta Hide – model do własnego wykończenia
Porta Hide bialystok

model Porta Hide

drzwi porta bialystok hide wawruk_04

model do własnego wykończenia

 

Drzwi ukryte to prosty design i minimalizm w ciekawej postaci. Zastosowanie tego typu drzwi powoduje, że uzyskujemy jednolitą płaszczyznę ściany. Drzwi techniczne to to nieskończoność możliwość aranżacyjnych. Możemy je tapetować, malować w kolorze ściany lub jakkolwiek się nam podoba. Mamy możliwość naklejenia fototapety, położenia tynku strukturalnego, który w ciekawy sposób imituje beton. Co ciekawe, po jakimś czasie, kiedy dana aranżacja nam się zwyczajnie znudzi możemy łatwo zmienić kolor, strukturę, bo skrzydło te można wielokrotnie wykańczać.

 

8. Porta Koncept gr. A – nowa konstrukcja
porta koncept bialystok

model Porta Koncept A.9, Dąb naturalny

 

 

porta koncept bialystok

 

 

Porta Koncept to specjalna konstrukcja wielowarstwowa drewniana. Skrzydło  w zależności od wzoru składają się z ramiaków i płycin oraz szyb matowych w całości wykonanych ze szkła hartowanego. Szyby są o grubości 6mm. Ten model to klasyka.

 

7. Porta Resist – usłojenie poziome
Porta bialystok

model Porta Resist 1.1 Halifax Naturalny

Porta Bialystok 02

usłojenie poziome

 

Kolekcja Porta RESIST udowadnia, że techniczne drzwi mogą być zarówno piękne, uniwersalne i trwałe. Pokrycie drzwi okleiną Gladstone do złudzenia przypominającej drewno sprawia, że drzwi idealnie nadają się do nowoczesnych ale i rustykalnych mieszkań oraz do biur i innych miejsc użyteczności publicznej. Są to drzwi wyjątkowe, o nowej technologii produkcyjnej, która gwarantuje podwyższoną odporność na uderzenia, ścieranie i zarysowania.

 

6. Porta Desire UV
porta desire uv bialystok

model Porta Desire UV biały

porta desire uv bialystok

czarne intarsje

Porta DESIRE to drzwi, które nadadzą pomieszczeniom blasku i jasności. Drzwi w odcieniach bieli są zarówno eleganckie jak i modne.Porta DESIRE zachwyca swoją prostotą i przyciąga wielu odbiorców.

 

 

5 Porta Vector Premium
porta vector premium bialystok

model Porta Vector Premium E, Biały

porta vector t bialystok

model T

 

Kolekcja Porta VECTOR składa się z nowoczesnych modeli, których subtelne wykonanie nadaje wnętrzom charakter.

 

4 Porta Loft
porta loft bialystok

Porta Loft 1.1 Buk Skandynawski

porta loft bialystok

Detale Porta Loft

 

Porta Loft to kolekcja, która otwiera nowe perspektywy aranżacji wnętrz. Głównym motywem przewodnim są nowoczesna czerń i ponadczasowa biel w wykończeniu matowym, które pojawiają się na ościeżnicy oraz we wszystkich akcesoriach. Dzięki połączeniu z dekorem PORTA możemy stworzyć własny, oryginalny produkt, który znakomicie wpisze się w wiele wnętrz.

 

3. Natura Grande – nowy kolor czarny w okleinie Natural Select
Natura Grande porta bialystok

model Natura Grande B.3, Czarny

porta natura grande model C.1 bialystok

model C.1

 

Porta Grande to kolekcja drzwi lakierowanych w najmodniejszych kolorach. Cechują się solidną konstrukcją i profesjonalnym wykończeniem.Teraz w nowym kolorze czarny w okleinie Natural Select.

 

 

2 Porta Grande – nowy kolor szary
porta grande uv szary bialystok

model Porta Grande A.0, Szary

Porta Grande A.0

Konstrukcja ramiakowa kolekcji Porta GRANDE w połączeniu z nową technologią lakieru UV to gwarancja wieloletniej trwałości. Teraz w nowym kolorze szary drzwi nabierają niebanalnej elegancji w nowoczesnym wydaniu. Należy pamiętać, że farba ta jest bardzo odporna na zabrudzenia, ścieranie, zarysowanie i uderzenia. To gwarancja stałości koloru na długie lata. Do skrzydła rekomendowana jest ościeżnica w Frabie Akrylowej UV.

 

 

 

1. System przesuwny EFEKT
porta system przesuwny efekt bialystok

System przesuwny EFEKT, dąb piaskowy

porta system przesuwny efekt bialystok

Detale systemu EFEKT

 

Porta EFEKT to system przesuwny dla tych co szukają nowoczesnego i robiącego wrażenie skrzydła drzwiowego. System EFEKT ma minimalistyczną, ale wyjątkowo efektowną formę. Poza tym świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w mieszkaniach o niewielkim metrażu, gdyż pozwala zaoszczędzić nieco miejsca, które jest potrzebne podczas otwierania klasycznych drzwi. System przesuwny EFEKT ma ogromy atut – jest praktycznie niewidoczny na ścianie, ponieważ montuje się na niej jedynie mały element – wózek górny. Cała prowadnica drzwi, zwykle umieszczana na ścianie, została ukryta w konstrukcji skrzydła. Aby drzwi stabilnie się poruszały, montujemy także niewielki prowadnik w podłodze, który stabilizuje posuw drzwi.

Zainspiruj się, pobierz nowy katalog PORTA

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji drzwi Porta i innych produktów z naszej oferty

BIAŁYSTOK

tel. 85 650 65 01
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl

Zapraszamy do Salonu