Thermo Promocja Wiśniowski | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

THERMO PROMOCJA czyli więcej ciepła w standardzie

thermo promocja bramy bialystok ogrodzenia bialystok wawruk awruk

Do 31 stycznia 2020 roku masz szansę cieszyć się potrójnymi korzyściami dzięki nowej promocji Wiśniowskiego. Jeżeli budujesz dom i szukasz standardowego produktu, teraz, zamiast niego, w tej samej cenie dostaniesz bramy, drzwi i okna o wyższym standardzie i izolacyjności. Fajnie? Fajnie. Spiesz się, żebyś potem mógł się już tylko cieszyć.

 

Co proponujemy?

Proponujemy ciepło w pakiecie. Wybierz okna PVC Primo 82 w cenie okien Priomo 70 z zawiasami ukrytymi całkowicie gratis. Dobierz do tego drzwi zewnętrzne Creo z ukrytym samozamyczem całkowicie gratis i zwieńcz swój promocyjny zakup bramą garażową UniTherm w cenie bramy Uni Pro. Warto? Warto.

 

bramy bialystok wisniowski wawruk awruk_02

 

Super ciepła brama garażowa UniTherm

Jeżeli interesuje Cię i zdecydujesz się na automatyczną superciepłą bramę UniTherm z panelem INNOVO 60 mm, to otrzymasz ją za 15% dopłaty do  bramy UniPro z panelem 40mm. Co to znaczy? Że za tę samą cenę będziesz miał 20% lepszą termoizolację garażu. To dużo.

thermo promocja bramy bialystok ogrodzenia bialystok wawruk awruk_

 

Najcieplejsze drzwi zewnętrzne CREO

Ciepłe drzwi CREO do końca stycznia dostępne z czytnikami dostępu tańszymi aż o 50%. To dużo.

 

 

Energooszczędne okna PVC Primo 82

Masz chrapkę na zakup drzwi tarasowych lub okien PVC Primo? Teraz ich energooszczędną wersję  dostaniesz w cenie Primo 70 Classic z pakietem dwukomorowym. Dodatkowo dorzucimy ukryte zawiasy całkowiecie gratis! To dużo.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w Białymstoku i Suwałkach

BIAŁYSTOK

kom. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl