Poukładaj dom z Wiśniowskim OKNA | BRAMY | DRZWI | OGRODZENIE | Wawruk

Zyskaj rabaty, które Ci pasują

Zamów bramy, okna, rolety, drzwi i ogrodzenia z rabatem do -35%!

Dom to układanka. Jej ułożenie jest proste, gdy wszystkie elementy do siebie pasują. Wybierz komplementarny zestaw produktów dla swojego domu

BIAŁYSTOK

kom. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl

BRAMY GARAŻOWE

Bramy w ofercie promocyjnej - rabat do 25%

Wybrane automatyczne bramy garażowe UniPro UniProi i UniTermUniThermi
z rabatem do -25%

OKNA i DRZWI TARASOWE

Okna w ofercie promocyjnej - rabat do 35%

Wybrane okna i drzwi tarasowe PVCi okna i drzwi tarasowe WIŚNIOWSKI
z rabatem nawet do -35%

ROLETY TARASOWE

Rolety w ofercie promocyjnej - rabat do 35%

Do okien dobierz rolety PROTECTAi w kilku wariantach montażu
z rabatem -35%!

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi w ofercie promocyjnej - rabat do 10%

Drzwi CREOi NOVA I CREO w kolorystyce DECOR i drzwi NOVAi z ukrytymi zawiasami z rabatem do -10%

OGRODZENIA

Ogrodzenia posesyjne w ofercie promocyjnej - rabat do 10%

Kup jeden z wybranych modeli ogrodzeń posesyjnychiOgrodzenia WIŚNIOWSKI to systemy składające się z bram wjazdowych, przęseł, furtek i wielu akcesoriów. Jak układankę dopasowujesz je do swojej posesji i potrzeb. Na ogrodzenia w technologii Duplex dajemy aż 10 lat gwarancji antykorozyjnej!
z rabatem do -5%

Produkty zgodne z programem Czyste Powietrze 2024

Bramy, okna i drzwi w ofercie specjalnej spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”. Zamów je i zyskaj podwójnie!
Jak zacząć termomodernizację? Kliknij i poznaj szczegóły.

WIĘCEJ O PPROMOCJI U NASZEJ ANI tel. 512 300 896 I NA STRONIE PRODUCENTA

BIAŁYSTOK

kom. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl

 

Nasz bestseller wśród okien Wiśniowskiego:

Okno DEVELO

  • Profil 6–komorowy o grubości skrzydła 80 mm, gwarantujący najwyższe parametry izolacji termicznej i redukcję kosztów utrzymania domu.
  • Szklenie. Pakiet 3-szybowy  z Ug = 0,5 W/m2K, wypełniony argonem można uzupełnić o ciepłą ramkę dostępną w 6 kolorach.
  • Design. Minimalizm i proste linie przywodzą na myśl wzornictwo znane dotąd jedynie z okien aluminiowych. Charakterystycznym elementem okien jest wąska przylga o małym kącie nachylenia.
  • Listwa przyszybowa. Dla wersji Standard – delikatnie zaokrąglona dla przełamania prostych linii. W wersji Modern – klasyczny kształt o prostym kącie łączenia. Listwy doskonale podkreślają charakter okna, pozwalając na dopasowanie ich designu do budynku.
  • Estetyka. Zgrzew narożny wykonany metodą V-Perfect staje się niemal niewidoczny dla ludzkiego oka. Dzięki niemu zyskujemy efekt perfekcyjnego połączenia nieosiągalny w żadnej innej technologii.
  • Uszczelki. System potrójnych uszczelek. Dzięki centralnemu doszczelnieniu okna zyskują lepsze parametry wpływające na termikę stolarki. Profil jest podzielony na komorę „suchą” i „mokrą”, co zwiększa trwałość okuć.
  • Wzmocnienie stalowe. Zamknięte wzmocnienie ze stali ocynkowanej gwarantuje niezmienność kształtu i długotrwałe działanie okien

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Okna DEVELO posiadają jedne z najlepszych właściwości izolacji termicznych w swojej klasie.

AKUSTYKA

Komfort akustyczny – możliwość stosowania szyb o grubości 54 mm.

BEZPIECZEŃSTWO

Opcja SECURITY1 i SECURITY2 w systemie okuć oferowanych przez firmę Kaczyński, daje możliwość doboru odpowiedniego stopnia zabezpieczenia stolarki okiennej.

WIĘCEJ ŚWIATŁA

Zapewnienie jeszcze większej ilości światła we wnętrzu domu, dzięki specjalnie zaprojektowanym profilom okiennym,

DESIGN

Dzięki zachowaniu prostych linii skrzydła i ramy system wyróżnia się oryginalnym designem dotychczas spotykanym tylko w oknach aluminiowych.

EKOLOGIA

Dzięki użyciu specjalnych surowców materiał pierwotny użyty do produkcji okien pozwala zaoszczędzić do 2 ton emisji CO2 na każdą tonę użytego surowca.

„Czyste Powietrze” – jak zyskać dotację?

Zalety odpowiednio szczelnej stolarki otworowej nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Nie dostrzegamy ich w naszych codziennych obowiązkach. Na pierwszy plan wychodzi dobre wzornictwo. Paradoksalnie jednak to właśnie termoizolacyjność, a nie design, decyduje o komforcie naszego życia – o cieple w domu zimą i przyjemnym chłodzie w lecie. Najlepszym rozwiązaniem jest oferta stolarki, która łączy estetykę z wysokimi parametrami, takie są produkty marki WIŚNIOWSKI, które spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”.

Wniosek o dotację z programu „Czyste Powietrze” można złożyć przez Internet, w Urzędzie Gminy lub przez bank. Fachową pomoc Klienci zyskają także w punktach sprzedaży WIŚNIOWSKI.

Dowiedz się jak montujemy i na czym polega szczelny tzw. ciepły montaż

 

 

Oto nasze wybrane realizacje okien PCV, drewnianych, aluminiowych, drzwi HS i PSK. Zapraszamy

 

BRAMA UNIPRO

Brama segmentowa UniPro wyróżnia się bogatymi funkcjonalnościami i niezwykłym designem, co czyni ją wersją premium w klasie standard. Szeroki wybór kolorów, struktur i przetłoczeń daje możliwość dopasowania bramy do własnego projektu domu. Doskonale zatrzymuje ciepło i nie pozwala wychłodzić garażu. Brama spełnia wymagania programu “Czyste Powietrze”.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Idealnie dobrany kształt paneli i zabezpieczenia chroniące przed opadnięciem skrzydła bramy gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Nowoczesna automatyka

Dzięki smartCONNECTED możesz komfortowo sterować bramą z dowolnego miejsca na świecie. Wybierz nowoczesny napęd METRO i ciesz się z pełnej kontroli nad swoim garażem.

Uniwersalność

UniPro to uniwersalność, którą możesz dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz bramę do swojego wymarzonego domu.

 

Drzwi Nova Wiśniowski 15% mniej do końca maja. Kupując okna dostaniesz je z 20% rabatem. Zapraszamy na Wschodnią 4.

Drzwi zewnętrzne NOVA

 

 

NOVA to aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne łączące świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Kolekcja zawiera 39 wzorów, z możliwością wykonania w bogatej kolorystyce RAL (mat struktura), dekorów, oklein drewnopodobnych lub kolekcji Home Inclusive 2.0.

BIAŁYSTOK

kom. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl

Drzwi zewnętrzne do domu Wiśniowski NOVA.

Bezpieczeństwo w standardzie

W standardowym wyposażeniu znajduje się zamek trzypunktowy automatyczny, który gwarantuje szczelność drzwi i ochronę przed hałasem, chłodem i wiatrem. Wysoki parametr wodoszczelności pozwala natomiast zamontować drzwi NOVA nawet w miejscach niezadaszonych, bez obaw o ich trwałość.

Ciepło dla Twojego domu

Współczynnik U drzwi NOVA już od 0,94 [W/m2K] dla drzwi pełnych o wymiarach referencyjnych 1180 x 2095 [mm]. Dzięki temu zimą będą chronić wnętrze domu przed chłodem, a latem przed upałem.

Stylowe drzwi wejściowe do domu. Wiśniowski NOVA.
Przekrój drzwi zewnętrznych NOVA Wiśniowski

Technologia dla funkcjonalności

Drzwi zewnętrzne NOVA jednoskrzydłowe składają się z ościeżnicy wykonanej z kształtowników aluminiowych trzykomorowych, z przegrodą termiczną o głębokości 77 [mm] oraz skrzydła z grubą przylgą o grubości 78 [mm] wykonanego z blachy stalowej o grubości 0,75 [mm] i wypełnienia pianką PU.

 

Nasza ekspozycja w Salonie przy Wschodniej 4

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

BIAŁYSTOK

kom. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl