Promocja okna Develo Wiśniowski 35% mniej | Wawruk

Do końca czerwca specjalna promocja na okna PVC DEVELO MODERN marki Wiśniowski. Zapraszamy do Salonu po ofertę: Wschodnia4 Białystok

 

 

 

 

 

W trosce o środowisko

Technologia produkcji okien DEVELO pozwoliła zaoszczędzić do 2 ton CO2 na każdą tonę użytego surowca.

Energooszczędność

Przemyślana konstrukcja systemu zapewnia jedne z najlepszych parametrów izolacji termicznej i akustycznej w swojej klasie.

Design

Dzięki zachowaniu prostych linii skrzydła i ramy system wyróżnia się oryginalnym designem dotychczas spotykanym tylko w oknach aluminiowych.

Okno DEVELO charakterystyka

  • Profil 6–komorowy o grubości skrzydła 80 mm, gwarantujący najwyższe parametry izolacji termicznej i redukcję kosztów utrzymania domu.
  • Szklenie. Pakiet 3-szybowy  z Ug = 0,5 W/m2K, wypełniony argonem można uzupełnić o ciepłą ramkę dostępną w 6 kolorach.
  • Design. Minimalizm i proste linie przywodzą na myśl wzornictwo znane dotąd jedynie z okien aluminiowych. Charakterystycznym elementem okien jest wąska przylga o małym kącie nachylenia.
  • Listwa przyszybowa. Dla wersji Standard – delikatnie zaokrąglona dla przełamania prostych linii. W wersji Modern – klasyczny kształt o prostym kącie łączenia. Listwy doskonale podkreślają charakter okna, pozwalając na dopasowanie ich designu do budynku.
  • Estetyka. Zgrzew narożny wykonany metodą V-Perfect staje się niemal niewidoczny dla ludzkiego oka. Dzięki niemu zyskujemy efekt perfekcyjnego połączenia nieosiągalny w żadnej innej technologii.
  • Uszczelki. System potrójnych uszczelek. Dzięki centralnemu doszczelnieniu okna zyskują lepsze parametry wpływające na termikę stolarki. Profil jest podzielony na komorę „suchą” i „mokrą”, co zwiększa trwałość okuć.
  • Wzmocnienie stalowe. Zamknięte wzmocnienie ze stali ocynkowanej gwarantuje niezmienność kształtu i długotrwałe działanie okien.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Okna DEVELO posiadają jedne z najlepszych właściwości izolacji termicznych w swojej klasie.

AKUSTYKA

Komfort akustyczny – możliwość stosowania szyb o grubości 54 mm.

BEZPIECZEŃSTWO

Opcja SECURITY1 i SECURITY2 w systemie okuć oferowanych przez firmę Kaczyński, daje możliwość doboru odpowiedniego stopnia zabezpieczenia stolarki okiennej.

WIĘCEJ ŚWIATŁA

Zapewnienie jeszcze większej ilości światła we wnętrzu domu, dzięki specjalnie zaprojektowanym profilom okiennym,

DESIGN

Dzięki zachowaniu prostych linii skrzydła i ramy system wyróżnia się oryginalnym designem dotychczas spotykanym tylko w oknach aluminiowych.

EKOLOGIA

Dzięki użyciu specjalnych surowców materiał pierwotny użyty do produkcji okien pozwala zaoszczędzić do 2 ton emisji CO2 na każdą tonę użytego surowca.

DEVELO Modern

Okna DEVELO Modern o głębokości zabudowy 80 mm wzmocniliśmy konstrukcją stalową zamkniętą w ramie. Prosta listwa przyszybowa cięta pod kątem 90 stopni nadaje oknom minimalistycznego charakteru. W standardzie 3 uszczelki i pakiety trzyszybowe, w opcji dodatkowej klasę antywłamaniowa SECURITY 1 lub SECURITY 2. Występują też w wersji z niskim progiem.

„Czyste Powietrze” – jak zyskać dotację?

Zalety odpowiednio szczelnej stolarki otworowej nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Nie dostrzegamy ich w naszych codziennych obowiązkach. Na pierwszy plan wychodzi dobre wzornictwo. Paradoksalnie jednak to właśnie termoizolacyjność, a nie design, decyduje o komforcie naszego życia – o cieple w domu zimą i przyjemnym chłodzie w lecie. Najlepszym rozwiązaniem jest oferta stolarki, która łączy estetykę z wysokimi parametrami, takie są produkty marki WIŚNIOWSKI, które spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”.

Wniosek o dotację z programu „Czyste Powietrze” można złożyć przez Internet, w Urzędzie Gminy lub przez bank. Fachową pomoc Klienci zyskają także w punktach sprzedaży WIŚNIOWSKI.

Dowiedz się jak montujemy i na czym polega szczelny tzw. ciepły montaż

 

Oto nasze wybrane realizacje okien PCV, drewnianych, aluminiowych, drzwi HS i PSK. Zapraszamy

Nasza ekspozycja w Salonie przy Wschodniej 4

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

BIAŁYSTOK

kom. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl