Porta kolekcja 4 żywioły wiosną -15% | Wawruk

 

Natura to nieskończone źródło inspiracji. POWIETRZE odpręża. ZIEMIA uspokaja. WODA ożywia, a OGIEŃ fascynuje. Te cztery żywioły stały się motywem do stworzenia kolekcji drzwi prowadzących do wyjątkowych wnętrz. To mieszanka fascynacji pięknem, połączona z jakością oraz funkcjonalnością, zaprojektowana w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi elementami, by bez reszty oddać harmonię, jaka wyróżnia bogactwo przyrody.

Wszystkie modele z kolekcji PORTA 4 żywioły do końca czerwca -15%.

PORTA wawruk 4zywioly bialystok drzwi

 

 

Nasza ekspozycja kolekcji 4 Żywioły przy Wschodniej 4 zapraszamy

 

WODA jest minimalistyczna w formie, wykończona białym lakierem UV.

 

 

POWIETRZE cechuje się klasyczną formą w nowoczesnym wydaniu w okleinie fiord z dedykowanymi listwami ściennymi i przypodłogowymi.

 

OGIEŃ zaskakuje industrialnym połączeniem stali i drewna. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i industrialnych wnętrzach. Jest to połączenie płyty gladstone/halifax z czarną ościeżnicą stalową Porta System Elegance i pochwytem ogień.

 

ZIEMIA szczyci się organiczną naturalnością barw ziemi w połączeniu z geometrycznym układem forniru dąb matowy.

 

 

 

Drzwi wewnętrzne z kolekcji 4 żywioły do końca czerwca 2023 -15%

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i do kontaktu

BIAŁYSTOK

tel. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

 

 

 

W ramach tej kolekcji dostępne są również ponadczasowe gładkie skrzydła, które w swojej prostocie podkreślają lekkość i uniwersalny charakter drzwi. Kolekcja zachwyca delikatnym, wyważonym odcieniem Fiord znakomicie korespondującym z każdą barwą, którą zdecydujesz się wprowadzić do danego pomieszczenia. Drzwi PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE to sprawdzone wzornictwo doskonale znane od lat, które wykorzystane we współczesnych aranżacjach, wprowadza do nich lekkość, elegancję oraz przytulną atmosferę.