DRE Supreme to cztery niezwykłe kolekcje dre drzwi Białystokdopasowane do różnych potrzeb i stylów wnętrzarskich. Każda została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających oraz świadomych klientach. Drzwi są jednym z istotniejszych elementów dekoracyjnych w Twoim wnętrzu i powinny aranżacyjnie łączyć poszczególne pomieszczenia. Jesienią odwiedzając nasz Salon możesz je mieć do 20% taniej

 

Autorska linia DRE Supreme to połączenie jakości oraz wieloletniego doświadczenia z wyjątkowym telentem architekta Krzysztofa Mirucia. Do Państwa dyspozycji są 4 odrębne kolekcje: HAMPTON, CITY, SOHO, SOL. Wyselekcjonowane modele z każdej z nich znajdziecie do obejrzenia, pootwierania i pozamykania na naszej ekspozycji.

 

POBIERZ KATALOG DRZWI SUPREME

 

KOLEKCJA HAMPTON

 

dre bialystok

Drzwi ramowe z frezowanymi ramiakami oraz profilowanymi płycinami wewnętrznymi. Skrzydła dostępne są nawet w wysokości 2300cm. Polecamy do jasnych, klasycznych wnętrz, pełnych słońca i wakacyjnej atmosfery. Jeśli lubicie klasyczne formy to drzwi z tej kolekcji są dla Was. Na ekspozycji mamy je w pięknym, ciemnym oliwkowym macie.

 

 

 

 

KOLEKCJA CITY

 

 

drzwi dre supreme w Białymstoku

Bohaterem tego modelu są intarsje. To proste i nowoczesne drzwi, wyróżniają je linearne dekory, które można dopasować do własnych preferencji. Do wyboru macie wersje z eleganckim ciemnym szkłem oraz pięknymi intarsjami w złocie, stali, miedzi, bieli i czerni. Dekory występują zarówno w wersji horyzontalnej, jak i wertykalnej.

 

 

 

 

KOLEKCJA SOHO

 

 

dre supreme soho wawruk bialystokStyl loftowy nie przemija. Te drzwi to ukłon w jego stronę – drzwi płytowe z bezpieczną mleczną lub transparentną szybą i czarnymi geometrycznymi podziałami. Motyw graficzny linii, które zdobią drzwi śmiało można kontynuować w innych elementach wyposażenia wnętrza. Pamiętajcie, że kolekcja Soho nie tylko sprawdzi się w typowo loftowych aranżacjach, lecz także świetnie wpisze się w eleganckie i proste wnętrza.

 

 

KOLEKCJA SOL

 

dre supreme sol wawruk bialystok

To kolekcja dla miłośników geometrycznych wzorów i trójwymiarowych powierzchni. Graficzne frezowania dodają drzwiom charakteru, a dzięki zastosowaniu lakieru akrylowego UV będziecie mieli gwarancję, że skrzydła długo pozostaną białe. Drzwi te proponujemy do prostych wnętrz lub jako idealne dopełnienie geometrycznych aranżacji.

 

 

 

W naszym Salonie przy Wschodniej 4 na ekspozycji znajdziecie po jednym modelu z każdej linii Supreme by K. Miruć

 

Hampton 1 w ciemnym oliwkowym macie

City 1 w czarnym macie z intarsją w złocie szczotkowanym

Soho 1 z białą matową szybą

Sol 1 w lakierze akrylowym uV w kolorze białym

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i do kontaktu

BIAŁYSTOK

tel. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl