Nowości PORTA 2024 | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Co nowego przygotowała PORTA na wiosnę i lato 2024?

Katalog PORTA 1/2024 a w nim:
Poszerzona kolorystyka PORTA HIDE oraz nowy model z szybą i białą ościeżnicą.
Nowa grupa kolorów z palety UNI KOLOR: Szary, Fiord, Oliwka, Kaszmir Matt, Platynowy Matt, Grafitowy Matt na kolekcje takie jak PORTA BALANCE, PORTA HARMONY, 4 ŻYWIOŁY P/POWIETRZE.
Nowe modele i nowe wzory frezowań w kolekcji NATURA VECTOR.
Wiele możliwości personalizacji drzwi poprzez dobranie modułu retro do ościeżnicy, zamontowanie listew przypodłogowych lub listew ściennych PORTA.
Obowiązujące promocje: Uff! Ponad 10 000 produktów w magazynie PORTA, Uff! Klamka za 1 grosz!, Uff! Niższa cena drzwi ukrytych PORTA HIDE, Uff! Drugie skrzydło tańsze -50%, Uff! 3 lata spokoju w prezencie.

Katalog: https://www.porta.com.pl/katalogi

 

Drzwi z kolekcji PORTA LINE w nowym kolorze Szary Platynowy Matt

Nowości w PORTA – designerskie drzwi wewnętrzne do domu lub mieszkania

Drzwi wewnętrzne w modnych matowych kolorach w nowej palecie kolorystycznej UNI Kolory

Zobacz propozycje drzwi wewnętrznych w nowej palecie kolorystycznej w wersji nowoczesnej lub klasycznej. Dobrze znane szerokiemu gronu klientów marki PORTA drzwi pełne i przeszklone z kolekcji PORTA BALANCE, PORTA HARMONY oraz 4 ŻYWIOŁY P/ POWIETRZE wzbogacone zostały o nowe warianty kolorystyczne w subtelnych, jednolitych barwach o matowym wykończeniu. Delikatny Szary, ulotny Fiord i harmonijna Oliwka – to propozycje, które doskonale podkręcają wysmakowany charakter tych drzwi. Skrzydła w takich kolorach sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, vintage lub rustykalnych, a w połączeniu z naturalnymi dodatkami wykorzystanymi do aranżacji przestrzeni stworzą wyjątkową całość.

Drzwi wewnętrzne z kolekcji PORTA UNI KOLOR MODERN

Dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań, również eleganckich i niebanalnych, PORTA przygotowała PORTA UNI KOLOR MODERN. To drzwi pełne, modele z ozdobnymi intarsjami w różnych wzorach geometrycznych oraz propozycje z wąskim przeszkleniem na całej długości skrzydła, wszystkie w matowych odcieniach. Okleiny z serii Matt są perfekcyjnie gładkie, matowe i posiadają powłokę antifinger, dzięki której nie widać na nich odcisków palców. Co w codziennym użytkowaniu drzwi jest nie lada zaletą! W tej kolekcji oklein znajdziesz kolory Szary Platynowy Matt, Grafitowy Matt oraz Kaszmir Matt. Dodatkowo możesz zamówić również jeden z ulubionych i najpopularniejszych modeli drzwi ukrytych – PORTA HIDE.

Drzwi ukryte PORTA HIDE w nowych odsłonach

Jak już wspomnieliśmy, w nowym katalogu produktów PORTA na 2024 rok znajdziesz popularne i lubiane drzwi ukryte PORTA HIDE w matowych kolorach oklein Szary Platynowy Matt, Grafitowy Matt oraz Kaszmir Matt. To jednak nie wszystko! Wśród nowych odcieni oklein pojawił się również wariant drewnopodobny w kolorze Dąb Lorenzo, a także skrzydła ukryte w wersji z nowoczesnym przeszkleniem. Wąska szyba na całej długości skrzydła pozwala wpuścić do wnętrza odrobinę słonecznego światła oraz daje nowe możliwości aranżacyjne. Niezmiennie możesz również postawić na drzwi PORTA HIDE pokryte białym Lakierem Podkładowym do samodzielnego wykończenia. Co daje taka możliwość? Niemal nieograniczone pole do rozwinięcia wyobraźni! Skrzydła możesz pomalować na dowolny kolor lub pokryć tapetą o takim samym wzorze i odcieniu co ściana lub postawić na ozdobną sztukaterię. Spersonalizuj swoje wnętrze według własnego uznania i ciesz się niepowtarzalnym wystrojem domu lub mieszkania.

Drzwi PORTA HIDE w nowym kolorze Dąb Lorenzo

Nowe modele i nowe wzory frezowań w kolekcji NATURA VECTOR

Drzwi w naturalnej okleinie nigdy nie wychodzą z mody. To sprawdzony i pewny wybór dla osób, które stawiają na klasyczne rozwiązania o eleganckim i ponadczasowym charakterze. W katalogu PORTA na 2024 rok nie zabrakło nowości produktowych, które z pewnością wpiszą się w gusta miłośników tradycyjnych aranżacji i stylowych wnętrz z duszą. Skrzydła pokryte okleiną naturalną z kolekcji NATURA VECTOR są teraz dostępne w nowych wariantach frezowań. Modele K i L to ciekawe odsłony francuskiej „jodełki”, której bazą są proporcjonalne żłobienia złożone z ukośnie ułożonych względem siebie linii stykających się ze sobą wierzchołkami, rozmieszczonych na całej długości skrzydła.

 

W skrzydłach NATURA VECTOR model K frezowania rozmieszczone są w tej samej konfiguracji, ale obróconej o 90 stopni. Tym sposobem linie układają się w jodełkę ułożoną względem szerokości drzwi. Z kolei model L prezentuje się jeszcze ciekawiej – tu frezowania układają się w kształt rombów. Kolejne trzy nowości to modele  W, F i G, a wyróżnia je geometryczny układ frezów, który zwłaszcza w modelu G, dodaje klasycznym drzwiom niebanalnego i bardziej nowoczesnego charakteru. Drzwi z tej kolekcji zajdziesz w trzech odcieniach – Dąb Biały oraz Dąb Winchester o ciepłym odcieniu (skrzydła pokryte Okleiną Naturalną Dąb Satin) oraz w chłodniejszej tonacji Dąb 1 (pokryte Okleiną Naturalną). Wszystkie modele posiadają dwa warianty frezowania – wąski lub szeroki oraz wyraźnie widoczną strukturę dębu.

Kolekcja 4 ŻYWIOŁY zaprojektowana przez designerów

W nowym katalogu na 2024 rok kolekcja 4 ŻYWIOŁY rozgościła się na dobre. Została zaprojektowana z myślą o potrzebach klientów, wygodzie oraz idealnym dopasowaniu kluczowych elementów oraz detali. Każda z jej czterech odsłon to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszystko możesz mieć w komplecie. Od starannie wyselekcjonowanej propozycji kolorów, poprzez dopasowaną ościeżnicę, po idealnie dobraną klamkę i pozostałe okucia. 4 ŻYWIOŁY od PORTA to kolekcja inspirowana naturą, jej różnorodnością. Łączy naturalne piękno z funkcjonalnością i materiałami najwyższej jakości.

Drzwi PORTA z kolekcji 4 ŻYWIOŁY P/ POWIETRZE w kolorze Fiord