Nowości Polskone w Białymstoku | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Co ciekawego w IV edycji katalogu produktów Pol-skone 2021? KOLOR INDYGO, USZCZELKA OPADAJĄCA, SZYBA W BIAŁYM MACIE I NOWY MODEL DRZWI: SEDO

katalog polskone drzwi bialystok wawruk

 

 

 

INDYGO i UNI MAT PLUS

Do kolorystyki drzwi wewnętrznych dochodzi nowość: powierzchnia Uni Mat Plus – charakteryzuje się jedwabistą haptyką i specjalną powłoką odporną na ślady po palcach. Czyli: dzieci i domowe zwierzątka będą zadowolone. Wprowadzony został również nowy kolor Indygo – bogaty i głęboki kolor, zbliżony do niebieskiego, fioletu i niektórych wariantów ultramaryny. Występuje w widmie spektroskopowym i jest jednym z siedmiu kolorów tęczy. Zakres światła koloru indygo ma długość fali około 420 mm, a swoją nazwę wziął od krzewiastej rośliny – indygowca barwierskiego. Co kolorów to warta wspomnienia jest jeszcze jedna nowość. W okleinach fornirowanych został wprowadzony biały i czarny mat.

pol-skone bialystok wawruk_02

Kolorystyka Uni Mat Plus

polskone bialystok

Model Tiara w indigo

 

USZCZELKA OPADAJĄCA

 

Uszczelki opadające do drzwi należą do akcesoriów stanowiących barierę ochronną zabezpieczającą pomieszczenia przed przedostawaniem się powietrza, światła, dźwięku, kurzu, pyłu, insektów, a nawet dymu oraz ognia. Dzięki temu poprawiają izolację akustyczną i termiczną danego pomieszczenia. Uszczelki opadające dostępne w ofercie Novet dedykowane są zarówno do drzwi rozwiernych, jak i przesuwnych, drewnianych, stalowych, profilowych (aluminiowych i PCV), całoszklanych, a także do drzwi dymoszczelnych, przeciwpożarowych czy przeciwwłamaniowych. Możliwość skracania pozwala z łatwością dopasować każdy model uszczelek do różnych szerokości drzwi.

Uszczelka opadająca

Uszczelka opadająca

 

HARMONY INVEST

Nowość Harmony Invest z ościeżnicą aluminiową. Solidna konstrukcja, bogata kolorystyka, skrzydło wyposażone w uszczelkę opadającą, izolacyjność akustyczna Rw=37dB, ościeżnica aluminiowa, wzmocniona. Harmony może być w nowej kolorystyce SILKWOOD (450 biały mat oraz 451 czarny mat). SILKWOOD to perfekcyjne połączenie okleiny naturalnej z powierzchnią malowaną w kolekcji BLACK&WHITE.

model Harmony Invest

model Harmony w wersji domowej

 

 

Kolory Silkwood

Kolory Silkwood

 

Model CREATO z białą szybką

CREATO to nowy wzór drzwi w powierzchni UNI-MAT PLUS, która charakteryzuje się jedwabistą haptyką oraz powłoką odporną na ślady po palcach. Nowoczesny design podkreśla bezpieczna laminowana szyba VSG 44.2 w kolorze czarnym lub białym, a wzmocnione zawiasy zapewnią wieloletnią funkcjonalność drzwi.

pol-skone bialystok wawruk_012

Model drzwi CREATO

 

NOWOŚĆ to szyba laminowana biały mat

 

 

NOWOŚĆ drzwi SEDO

Drzwi Sedo to solidna konstrukcja ramiaka w wysokiej jakości MDF w bogatej kolorystyce powierzchni Uni Mat Plus charakteryzującej się jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na ślady po palcach.

Wzory modelu drzwi SEDO

Te i wiele innych rozwiązań znajdziesz w najnowszym katalogu POL-SKONE

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl