Nowości Pol-skone w Białymstoku w 2023 | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

polskone wawruk bialystok nowosci 2023Witamy nowości i nowy katalog POL-SKONE w Białymstoku w 2023. Co się wydarzyło, co w nim, co nowego? Kolory. Modele. Frezowania. Plus coś co warto wspomnieć na samym początku. Do skrzydła możecie już dobierać ościeżnicę wilgocioodporną.

 

 

NOWE MODELE W OFERCIE POL-SKONE

Modesto to ramowa konstrukcja z trzywarstwowym systemem malowania w sześciu wzorach i przekrojem kolorów z palet RAL/NCS.

Ten model jest dostępny w dwóch nowych kolorach 2023 szarym RAL 7035 i szałwią NCS SAGE.

Kolejny model z nowości 2023 to Teo. Wyróżnia go fornirowane skrzydło z ozdobnym, czarnym frezowaniem, które jest dodatkowo zabezpieczone lakierem UV.

Trzeci model to Esto. Cechą główną jest cena wahająca się w okolicy 680 PLN / skrzydło. Możesz przy tym modelu szafować między 6 wzorami i 9 kolorami, ramiaki pionowe o grubości

Ostania nowość pod względem modeli to Aria. W tym modelu możesz sam wybrać dowolną kolorystykę szprosów  30mm naklejanych, pokrytych powierzchnią Uni Mat Plus lub Silkstone. Szprosy są w kolorach: biały, dąb polski, czarny, dąb Gran i antracyt Royal

NOWE WZORY DRZWI W OFERCIE POL-SKONE

 

Pojawił się nowy wzór drzwi wewnątrzlokalowych ESPINA W03 – tu pojawia się połączenie naprzemienne usłojenia forniru. Pojawił się bestsellerowy model SEDO z korzystną ceną 785 PLN do 30/06 i nowymi wzorami W03 i W04.

 

NOWE KOLORY W OFERCIE POL-SKONE

 

Od 1.06 będzie dostępny nowy kolor UNI MAT i SAGE (SZAŁWIA)

 

 NOWY RODZAJ OŚCIEŻNICY

 

Witamy dawno oczekiwaną ościeżnicę regulowaną AQUA DIN wykonaną z płyty wilgocioodpornej

oscieznica wilgocioodporna polskone aqua din

 

NOWY KOLOR ZAMKA MAGNETYCZNEGO

 

Do drzwi bezprzylgowych od 1 maja 2023 będzie wprowadzony kolor biały.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i do kontaktu

BIAŁYSTOK

tel. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

 

Zobacz ekspozycję POL-SKONE na Wschodniej 4