Nowości ogrodzenia 2021 w Białymstoku | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Nowości w ogrodzeniach na 2021 to ekologia, design i nowoczesność

ogrodzenia białystok wawruk

Ogrodzenia oferta WAWRUK w Białymstoku

Najważniejsi producenci ogrodzeń w Polsce wypowiedzieli się już na temat trendów i oczekiwań klientów na nowy 2021 rok. Ma być prosto, ekologicznie, minimalistycznie, szaro (Pantone Roku 2021 Ultimate Grey), a dla ekscentryków: z nutką niebanalnego koloru – odcienie zieleni, czerwieni i wszelkiego rodzaju żółci. W naszej ofercie na ten rok znalazły się produkty producentów, które te parametry spełniają, a w ich ofercie możemy znaleźć dodatkowo niebanalną estetykę, funkcjonalność i tak dzisiaj pożądane – technologie inteligentne.

WIŚNIOWSKI

Ich hasłem przewodnim na ten rok jest: Dobrze, gdy wszystko do siebie pasuje. I tak prezentujemy wam kolekcję ogrodzeń Home Inclusive reklamowaną jako doskonała harmonia. Tworzy ją elegancja i doskonałość zamknięta w każdym detalu. To kolekcja ogrodzenia, drzwi i bram o jednolitej, designerskiej stylistyce złożonej ze zgranych, idealnie dopasowanych elementów. Liczy się tu jednorodność stylistyczna i detal. Tylko od Ciebie zależy czy ogrodzenie będzie ażurowe czy maksymalnie przesłonięte. Kolekcja zachwyca nie tylko designem, również wysokimi parametrami. Ogrodzenie zabezpieczono przed korozją cynkowaniem ogniowym oraz malowaniem proszkowym. Home Inclusive to innowacyjne podejście do struktur, kolorów i wzorów. Można tu się śmiało bawić materiałami – od stali po drewno czy carbon. W ofercie jest aż 16 kolorów – królują tak teraz modne bordo, czerwienie, błękity, zielenie no i ponadczasowe szarości. Efekt 3D tworzą barwy strukturalne zawierające drobinki metaliczne.

ogrodzenia Wiśniowski Białystok

kolekcja Home Inclusive Wiśniowski

Pobierz katalog Wiśniowski Ogrodzenia

KONSPORT

W tym roku w Konsporcie liczy się personalizacja i detal. Napis podświetlany panelem LED. Wypalenie numeru w słupku EQ. Możliwość montażu aż 6 wrzutek na listy w ramach jednego słupka Inbox. I tak w ogrodzeniu PB001 dostępny jest teraz napis podświetlany panelem LED, wykonany takim samym laserem co ogrodzenie. Dzięki temu wzór ogrodzenia i znak graficzny tworzą spójną i integralną wizualnie kompozycję. Możliwa jest w tej opcji integracja z czujnikiem zmierzchu, jeśli w linii ogrodzenia zamontowany jest słupek BLIX lub EQ KONSPORT lub inne rozwiązanie elektroniczne do automatycznego uruchamiania podświetlenie. Wypalenie indywidualnego numeru, adresu w słupku EQ następuje bezpośrednio w blasze słupka, pod nim zostaje umiejscowiona blaszka w kolorze RAL. Wypalony może zostać zarówno napis i cyfra. Zależy to tylko od Ciebie. Trzecią ciekawą nowością jest umiejscowienie zwiększonej ilości wrzutek na listy oraz videodomofon do obsługi wielu mieszkań. Może on być dodatkowo wyposażony w akcesoria dla słupków EQ – na przykład lampka LED z czujnikiem zmierzchu i dodatkowe gniazdko 230 V.

ogrodzenie konsport

podświetlany personalizowany panel Konsport

Pobierz katalog Konsport Ogrodzenia

JONIEC

Proste, ponadczasowe rozwiązania współgrające z nowoczesną architekturą to temat Jońca na ten rok. Te założenia spełnia ogrodzenie modułowe Roma Horizon i Roma Perfect. Sprawny montaż, wybór kolorów, które doskonale współgrają zarówno z elewacjami w ciepłych i zimnych tonacjach. W tym roku liczy się nutka niebanalnego koloru. Tu intensywne melanże są tym co nada otoczeniu charakteru. Warto pochylić się nad modelem Roma Perfect. Perfekcyjne dla sympatyków ascetycznej, surowej estetyki. W tym ogrodzeniu zastosowano technologię SCRATCH, której wyjątkowość polega na delikatnie prążkowanej fakturze powierzchni, odwzorowującej szpicowate i długotrwałe bloki skalne dzięki którym efektem jest imitujący wpływ upływającego czasu i sił przyrody. Ogrodzenie to w kolorze Onyc możecie zobaczyć w naszych realizacjach. Dostało ono w 2020 roku Złoty medal MTP za najwyższą jakość.

Joniec Białystok

Ogrodzenie Joniec Roma Horizon realizacja WAWRUK

Pobierz katalog JONIEC Ogrodzenia

BETAFANCE

Rynkowy lider z ponad 140 letnim doświadczeniem na rynku w zakresie zintegrowanych systemów ogrodzeniowych, detekcji i kontroli dostępu. Na ten rok najważniejszymi słowami jeżeli chodzi o ich działalności to: gabiony i przesłony Screeno Line. Gabiony – czyli ogrodzenia w formie koszy wypełnionych materiałami dekoracyjnymi, jak: kamień, szkło z recyklingu, drewno są hitem nie tylko na ten roku. Ogrodzenie wygląda niebanalnie, nadaje niebanalnego charakteru, jest ciekawą metodą na zwiększenie bezpieczeństwa posesji – zabezpiecza przed skarpami, osuwiskami, nawet korytarzami rzecznymi. Najbardziej popularne są modele Zenturo i StoneWall. W tym roku na pewno liczyć się prywatność. Jeżeli Ci na niej zależy warto zastanowić się nad uzupełnieniem paneli eleganckimi przesłonami Screeno-Line. Są łatwe w montażu, idealnie dopasowują się do architektury otoczenia i budynki, ochraniają prywatność dając większe poczucie bezpieczeństwa.

gabiony betafence wawruk

Gabiony Betafance w ofercie WAWRUK

Pobierz katalog Betafence Ogrodzenia

Dlaczego jesteśmy warci zrobienia Ci ogrodzenia w Białymstoku?

  • doradzimy
  • narysujemy projekt
  • niestandardowa inspiracja? nie ma problemu
  • wesprzemy technicznie
  • dostarczymy
  • zamontujemy
  • otoczymy opieką każdy etap projektu
  • gwarancja na produkty do 10 lat

 

Nasze realizacje

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji produktów z naszej oferty

BIAŁYSTOK

tel. 668 823 504
mail: p.derewonko@wawruk.pl

 

Nasza ekspozycja