Nowy katalog drzwi PORTA w 2022 to ekologia, nowoczesność i dobry design

Wiemy jak trudno w obecnej dobie znaleźć czas na swoje pasje, spotkanie z rodziną, a co dopiero na przejrzenie 224- stronicowego nowego katalogu Porta 2022. Od tego macie nas. Przedstawiamy tu nowości kolekcji, rozwiązań i systemów na jakie warto zwrócić uwagę w nadchodzącym roku. Jeżeli Twój plan na 2022 to kupno domu, mieszkania lub po prostu remont to zapraszamy do artykułu.

 

porta suwalki drzwi wawruk

 

 

NOWOŚCI W PORTA SUWAŁKI 2022

KOLOR SZARY, PORTADECOR (SYMBOL-DSA)

Szarość nieprzerwanie dominuje wśród kolorów ścian, podłóg, chętnie gości też na wybiegach mody najlepszych, znanych projektantów. Kolor ten, jako odwzorowanie spokoju i siły, obok żółtego jest jednym z najmodniejszych kolorów, dominuje w tekstyliach jak i ozdób wnętrzarskich podkreślając indywidualny charakter aranżowanej przestrzeni. Porta w tym roku przygotowała nowy, indywidualny odcień szarego zbliżony do RAL 7035, w palecie NCS S 2000-N. Polecamy Porta GRANDE UV w odsłonie jasnoszarej – to debiut pośród produktów marki. Jeżeli szukasz trwałych i modnych drzwi na lata to coś dla Ciebie. Drzwi o ramiakowej konstrukcji z nowoczesnym wyglądem w połączeniu z ultranowoczesną technologią świetnie się wpiszą w klimat niemal każdego wnętrza.  Z ciekawostek – możesz w tym samym kolorze co skrzydło domówić listwy przypodłogowe.

porta suwalki grande wawruk szary

 

SYSTEM PRZESUWNY BEZOŚCIEŻNICOWY – CHOWANY W ŚCIANĘ

 

Drzwi przesuwne to wygoda użytkowania oraz uniwersalność. Skutecznie odgradzają pomieszczenia, zapewniając ciszę i poczucie intymności. Umiejętnie dobrane mogą być niebanalną dekoracją. Cieszę się popularnością szczególnie w pokojach o mniejszym metrażu, pomagają efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zaproponowana przez Portę nowość, czyli system przesuwny bezościeżnicowy to rozwiązanie minimalistyczne – tu skrzydło przesuwne chowa się całkowicie w ścianę. Nie trzeba tu montować opasek maskujących i ościeżnicy. Najlepiej do montażu tego typu systemu nadaje się ściana kartonowo-gipsowa.

 

system przesuwny porta drzwi suwalki wawruk_01

 

FARBA ANTYBAKTERYJNA

PORTA wprowadziła powłokę antybakteryjną .To hit – szczególnie w obecnych czasach. Powłoka specjalnej farby nadaje właściwości powierzchni, na której liczba bakterii i zarazków zmniejsza się o 99,9% w ciągu 24 godzin.

 

 

WYSOKOŚĆ SKRZYDŁA 220

Drzwi wysokie sprawdzą się niemal wszędzie, nie są tylko zarezerwowane do wielkich pomieszczeń. Optycznie wydłużą ścianę i stworzą wrażenie przestronności.Świetnie będą się komponować w nowoczesnych, minimalistycznych zestawieniach, jak również w tych eleganckich okraszonych nutą glamour. Wysokie drzwi świetnie wpisują się w pomieszczenia loftowe. Ni trzeba zamawiać już wysokich drzwi pod wymiar, PORTA ma je od teraz w swojej standardowej ofercie. Znajdziecie je w kolekcjach: PORTA VECTOR PREMIUM, PORTA DESIRE, NATURA CLASSIC, NATURA LINE, MATURA VECTOR I VILLADORA MODERN. Najbardziej uniwersalnym modelem z wysokością 220cm to Porta Vector Premium. Te drzwi pokryte sa farbą aUV o wysokiej odporności zarysowań i zabrudzeń. Pasują do nowoczesnych mieszkań, eklektycznych kamienic i przestronnych domów.

drzwi wysokie porta wawruk suwalki

 

CZARNA SZYBA W TWOICH LOFTACH

Od teraz możecie mieć swoje drzwi loftowe Porta LOFT z czarną szybą. Fajnie? My myślimy, że tak.

 

porta loft suwalki wawruk

 

 

 

Dodatkowo zachęcamy Was do oglądania naszych realizacji dzięki którym będziecie mogli się zainspirować firmą, produktem, stylem, materiałem i ogólnym wrażeniem klimatu przestrzeni, który tworzy się dzięki konkretnym drzwiom. Polecamy wpaść do Nas do sklepu w centrum Suwałk przy ul. Tadeusza Kościuszki 73 na zapoznanie się z nami, produktem oraz na pyszną kawę.

 

Dodatkowe przydatne linki

KATALOG PORTA 2022

REALIZACJE DRZWI PORTA W SUWAŁKACH 

OFERTA DRZWI WEWNĘTRZNYCH

Zapraszamy do sklepu

Nowości Porta Suwałki

SUWAŁKI

kom. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl