Nowy katalog Porta 2022 to nowoczesność, dobry design i ekologia

 

Wiemy jak trudno w obecnej dobie znaleźć czas na swoje pasje, wyjście do kina ze znajomymi, a co dopiero na przejrzenie 228- stronicowego nowego katalogu Porta 2022. Na szczęście od tego macie nas. Przedstawiamy tu wszystkie nowości kolekcji, rozwiązań i systemów na jakie warto zwrócić uwagę w nadchodzącym roku. Jeżeli Twój plan na 2022 to kupno domu, mieszkania lub po prostu remont to zapraszamy do artykułu.

drzwi porta bialystok wawruk

 

SYSTEM PRZESUWNY BLACK

porta system przesuwny w Białystoku

System przesuwny BLACK, typ REA

Już pod koniec roku 2021 zauważyliśmy tendencję wzrostową zainteresowania produktami PORTA loftowymi, drzwiami stalowymi, szkleniami a także systemami przesuwnymi a’la barn doors czyli designerskimi drzwiami przesuwnymi z prowadnicą pasującą doskonale do wnętrz o charakterze skandynawskim. Podbijają one serca użytkowników szczególnie mniejszych przestrzeni. Przedstawiamy nowy systemy drzwi przesuwnych BLACK. System Black to dowolne skrzydło w typie Rea lub Luna w 5 różnych modelach. Modne połączenie biel i czerń. Prowadnica 2000 mm, komplet dwóch domykaczy. Zainteresowany? Dowiesz się więcej w katalogu

porta system przesuwny black wawruk awruk bialystok systemy

Modele systemu przesuwnego BLACK

PORTA LEVEL

porta level wawruk awruk drzwi bialystok

Porta Level C.2, Dąb Catania z dedykowaną ościeżnicą Level z panelem 100 cm

Porta Level to ciekawe okleiny połączone z niebanalnym wzornictwem tworzącym wspólnie elegancką kolekcję drzwi, dzięki którym Twoja przestrzeń nabierze charakteru. W 2020 Porta wzbogaca kolekcję o dodatkową kolorystykę z dedykowanymi ościeżnicami Level z 2 rodzajami paneli 20 cm i 100 cm. Daje to nietypowe możliwości w aranżacji przestrzeni. Więcej dowiecie się w katalogu.

porta level wawruk awruk drzwi bialystok_01

Rodzaje modeli Porta Level w nowym katalogu 2022

PORTA LOFT

porta loft wawruk awruk drzwi loftowe bialystok

Porta Loft 1.1 Buk skandynawski

Loft to w 2022 słowo klucz – to nowoczesny design, to świeżość w przestrzeni, to nowoczesny styl życia. Porta LOFT to strzał w dziesiątkę dla ciekawej perspektywy aranżacji wnętrz. Dzięki połączeniu matu i czerni pojawiających się na ościeżnicach oraz dodatkowych elementach akcesoriów te drzwi to sposób na wykreowanie oryginalnego, pomysłowego, własnego produktu. Polecamy te rozwiązanie. Mamy te drzwi na naszej ekspozycji. Proponujemy Wam jeszcze podejrzenie Więcej o nich w katalogu. Ciekawe drzwi loftowe podlaskiej produkcji ma również KERNO Pracownia Stolarska.

porta loft wawruk awruk drzwi loftowe bialystok_01

Rodzaje modeli Porta Loft w katalogu 2022

 

PORTA DUO

porta duo wawruk awruk drzwi loftowe bialystok

Porta Duo 4.0 Biały Lakier UV z Dębem Naturalnym

Porta Duo to kontynuacja trendu z 2021 roku przerodzona w drzwi. Połączenie bieli i dębu to numer 1 jeżeli chodzi propozycję drzwi bezprzylgowych na rok 2022. Pionowy panel w okleinie naturalnego to efektowne i ponadczasowe zestawienie aranżacyjne, które nadaje się świetnie do przestrzeni publicznej jak i domów jednorodzinnych. Jest ponadczasowe. Pasuje do większości wnętrz. W kolekcji Porta zaproponawał dwa modele do wyboru, drzwi pełne i z pionową wąską szybą. Możemy je śmiało zestawić z ościeżnicą w kolorze panelu lub białym lakierze. Więcej o nich w katalogu.

porta loft wawruk awruk drzwi loftowe bialystok_01

Modele drzwi Porta Duo w nowym katalogu Porta 2022

NATURA VECTOR

porta natura vector wawruk awruk drzwi loftowe bialystok

Natura VECTOR J, Dąb Biały

Powiemy to szczerze i bez ogródek. To nasza ulubiona nowość na 2022, a wiecie dlaczego? Przez ten piękny wzór J. To proste do zapamiętania, J – jak jodełka. Tradycja przerodzona w ciekawą nowoczesność. To bezkompromisowe nowe spojrzenie na historię drzwi. W latach 20 i 30 minionego wieku jodełka święciła triumfy niemal w każdym domu. Teraz z nowej odsłonie możemy po niemal 100 latach odkryć ją na nowo. Należy pamiętać, że kolekcja Natura Vector to najbardziej popularna seria drzwi w kolekcji Porty. Jest przez Was najczęściej wybierana. Dlatego to bardzo miłe, że możemy te drzwi kupić teraz w okleinie naturalnej. No i ten frez jodły francuskiej. Zapraszamy po nie do Salonu przy Wschodniej 4. Więcej o drzwiach w katalogu.

EXTREME RC2

PORTA RC2

Drzwi antywłamaniowe Extreme RC 2 Płaskie, Dąb Milano 1, z ościeżnicą stalową

Drzwi zewnętrzne wewnątrzklatkowe Porta Extreme RC2 to bezpieczeństwo, design i brak hałasu w jednym. Wyposażenie obejmuje dwa zamki bolcowe (3 ryglowe), wkładki klasy B oraz bolce antywyważeniowe, które posiadają: klasę RC 2 i izolacyjności akustycznej Rw=37 dB. To bardzo dobre standardy i normy. Polecamy.

 

Dodatkowo zachęcamy Was do oglądania naszych realizacji dzięki którym będziecie mogli się zainspirować firmą, produktem, stylem, materiałem i ogólnym wrażeniem klimatu przestrzeni, który tworzy się dzięki konkretnym drzwiom. Polecamy wpaść do Nas do Salonu przy ul. Wschodniej 4 na zapoznanie się z nami, produktem oraz na pyszną kawę.

Dodatkowe przydatne linki

KATALOG PORTA 2022

REALIZACJE DRZWI PORTA W BIAŁYMSTOKU

OFERTA DRZWI WEWNĘTRZNYCH

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami

Nowości Porta Białystok

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl