Nowości drzwi DRE 2022 w Białymstoku | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

DRE to jeden z największych na rynku producentów drzwi. Architekci i designerzy współpracujący z marką przygotowali nowości, które pojawiły się w nowym katalogu 2022 i jako asortyment w naszym sklepie.

KOLEKCJA  ESTRA

Ta kolekcja rozpoczyna serię nowości w katalogu DRE 2022. To propozycja dla osób ceniących elegancki, surowy wygląd drzwi. Mogą być w wersji przylgowej i bez. Zastosowano tu płyciny płaskie bez frezów dzięki czemu modele te nadają się do pomieszczeń uniwersalnych. Ciekawostką jest tu zastosowanie jednego, dwóch lub trzech przeszkleń o różnym stopniu przepuszczalności światła.

 

WZORY DEKORÓW

 

Folia MAT to nowość, która dzięki swojej technologii prowadzi do odporności na zarysowania i plamy, łatwiejszego czyszczenia drzwi, daje ochronę przez odciskami palców. Nie ma w składzie formaldehydu, co powoduje, że jest czystsze powietrze w Twoim pomieszczeniu. Nowe dekory (ciemny niebieski mat i ciemna oliwka są dostępne tylko w kolekcji powyżej czyli ESTERA

 

drzwi dre nowy dekor bialystok wawruk

 

 

KOLEKCJA DECO, MODERN, KANON

 

W tych 3 kolekcjach drzwi płytowych producent wprowadził możliwość wyboru ramki przyszybowej SLIM, której wymiary to 20/16mm. Oklejona w całości czarną ramką dodaje drzwiom charakteru i klasy.

kolekcja deco dre bialystok wawruk

MODEL DECO 20 AKACJA CPL

 

drzwi kanon dre bialystok wawruk

MODEL KANON 10 ORZECH AFRYKAŃSKI

OŚCIEŻNICA ALUMINIOWA

Teraz ościeżnicę aluminiową można dostać w kolorze białym zarówno w wersji bezprzylgowej jak i przylgowej.

 

drzwi ukryte bialystok wawruk dre sara eco

DRZWI UKRYTE SARA ECO Z OŚCIEŻNICĄ ALUMINIOWĄ BIAŁĄ

 

Sprawdź nasze realizacje drzwi wewnętrznych

REALIZACJE

 

Skontaktuj się z nami

BIAŁYSTOK

Drzwi wewnętrzne

info@wawruk.pl

510 106 304