Najlepsze bramy garażowe do domu | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Solidna i wytrzymała brama garażowa jest gwarantem bezpieczeństwa, a dodatkowo znacznie podnosi walory estetyczne domu. Jednak ich wybór na rynku jest tak duży, że nie zawsze wiemy, na jaką się zdecydować, aby spełniła wszystkie nasze oczekiwania.

Bramy garażowe – innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Chcąc zainstalować bramę garażową na posesji, powinniśmy kierować się przede wszystkim jakością wykonania. Jak wiadomo, jest to inwestycja na lata, dlatego wymagane jest, aby była solidna, wytrzymała i niewymagająca pod względem prac konserwacyjnych. Dodatkowo, podczas wyboru bramy, niezwykle istotna jest estetyka, która wpłynie na ogólne walory wizualne posesji.

Z nowoczesnych i funkcjonalnych bram, jakie zawsze polecamy naszym Klientom z Białegostoku, ważną rolę odgrywają produkty marki Hörmann i WIŚNIOWSKI, ponieważ nie tylko spełniają wysokie wymagania względem estetyki, ale również charakteryzują się wysoką jakością i solidnością wykonania.

Wśród bram garażowych wspomnianych producentów, na szczególne wyróżnienie zasługują:

ocieplane bramy segmentowe LPU 67 Thermo i LPU 42 Hörmann – wykonane według aktualnych trendów, charakteryzują się wysoką jakością oraz oszczędnością miejsca. Dzięki zastosowanym systemom ocieplenia, bramy spełniają kryteria produktów energooszczędnych, dzięki czemu bez obaw o straty ciepła, mogą być montowane w garażach, które są częścią domu;
bramy rozwierne WIŚNIOWSKI – tradycyjne podejście, które zostało wzbogacone o nowoczesną technologię produkcji. Wysoka jakość, solidność wykonania oraz bardzo wysoka estetyka sprawia, że od lat, bramy rozwierne cieszą się dużym zaufaniem wśród Klientów. Tego typu rozwiązanie cechuje się również wysoką ekonomicznością, dlatego polecamy je wszystkim, którzy rozważnie planują swoje wydatki.

To, jaką bramę do garażu wybierzemy, jest zależne od naszych preferencji, warunków oraz wygody, dlatego w wielu modelach może być również zainstalowany system zdalnego otwierania.

Ogrodzenia z Bialegostoku

Bramy przemysłowe – wysoka jakość i gwarancja jakości

Oprócz stosowania systemów garażowych w domach, równie często poszukujemy bram przemysłowych oraz bram segmentowych, które będą zainstalowane w magazynie lub hali produkcyjnej. W takim przypadku, oprócz odpowiednich wymiarów, zwracamy szczególną uwagę na jakość i solidność wykonania.

Odpowiedni materiał, wysoki standard wykonania i wykończenia oraz maksymalny poziom zabezpieczeń sprawia, że bramy przemysłowe muszą cechować się dodatkowymi parametrami, tj. np.:

wytrzymały materiał wykonania (stal lub aluminium);
● zwiększona grubość paneli;
● co najmniej 2 klasa wodoszczelności;
● odpowiedni wskaźnik izolacji akustycznej;
● możliwość instalacji dodatkowych zamków (np. szyfrowych).

Wysoka jakość wykonania produktów zawsze jest dobrą inwestycją, która pozwoli nam na bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. W zależności od miejsca instalacji (dom, zakład przemysłowy), wymagane są inne parametry i klasy wytrzymałości. Jeśli więc poszukujemy najlepszego rozwiązania bramy garażowej, warto przed zakupem skontaktować się z naszym doradcą technicznym.

Przeczytaj również wpis na temat Drzwi wewnętrzne drewniane – eleganckie i bezpieczne