KARTA PARTNERA | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Szanowni Państwo,

 

przedstawiamy Wam program Partnera. Powstał on z przekonania o o sile pozytywnej rekomendacji. Zależało nam, aby dotrzeć za pośrednictwem wyselekcjonowanych  firm do wyselekcjonowanych Klientów. Zależy nam na współpracy z inwestorami ceniącymi sobie pracę ze specjalistami, którzy nie boją się realizować śmiałych projektów.

Jako firma rodzinna staramy się słuchać naszych klientów. To właśnie oni uzmysławiają nam jak ważne jest umiejętne dobieranie wykonawców przy prowadzeniu nawet najmniejszych Inwestycji. Dla nas ludzie, z którymi pracujemy, a nie skala przedsięwzięcia, ma największe znaczenie.

Uczestnikom programu proponujemy:

Bezpieczeństwo prowadzonej inwestycji – Jesteśmy firmą z pond 25-letnim doświadczeniem w branży stolarki budowlanej. Oferujemy doradztwo projektowe, montaż i obsługę serwisową.

Partnerstwo przez rekomendację – Posiadaczem Karty może stać się tylko osoba, sprawdzona, polecona przez jednego z naszych Partnerów. Dla takich Inwestorów przygotowaliśmy kilka wyjątkowych programów rabatowych.

Współpraca z jednym zaufanym fachowcem – Pracujemy z najlepszymi producentami w Polsce. Posiadamy własną stolarnię z lakiernią. Nasza oferta produktowa to: okna, bramy garażowe, drzwi, podłogi drewniane, ogrodzenia posesyjne, designerskie meble.

Szeroka gama produktów w jednym miejscu to wygoda i oszczędność cennego czasu.

Program rabatowy dla architektów

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem: Białystok – 501 663 895, Suwałki – 500 729 950 lub do odwiedzenia nas w jednym z Salonów.

wawruk karta partnera

Życzymy miłego dnia i zapraszamy,

Wasza Nowoczesna Stolarka WAWRUK