Brama garażowa Wiśniowski – kolekcja HOME INCLUSIVE | WAWRUK Nowoczesna Stolarka

Brama garażowa Wiśniowski to konstrukcja tworząca spójny efekt wizualny z otoczeniem. W ramach kolekcji HOME INCLUSIVE dostępne są jednorodne stylistycznie ogrodzenia posesji, okna i drzwi. Tę gamę ofertową wyróżnia unikalny design, dzięki któremu Twoja posesja może wyglądać wyjątkowo. W tym artykule prezentujemy zalety nowoczesnych bram zaprojektowanych przez inżynierów marki Wiśniowski.

Nierozerwalne całości

Każda brama garażowa Wiśniowski jest częścią linii designerskiej, która zawiera wszystkie elementy zewnętrznego wykończenia przestrzeni wokół domu. W zależności od tego, jaką stylistykę preferujesz, stworzysz unikatowe połączenia – na przykład:

  • odcienie szarości z nutą nowoczesności: brama UniTherm / drzwi CREO 300 / okno / ogrodzenie Modern AW.10.114;
  • szlachetne, klasyczne szarości: brama garażowa Wiśniowski UniTherm / drzwi CREO 317 / okno / ogrodzenie Style AW.10.26;
  • antracyt z drewnem: brama UniTherm / drzwi CREO 300 wersja okleinowana / okno / ogrodzenie Modern AW.10.200;
  • ponadczasowy grafit: brama UniTherm / drzwi CREO 402 / okno / ogrodzenie Classic AW.10.72.

Wystarczy, że przejrzysz katalog (dostępny także online), by stworzyć własny zestaw – możliwości jest naprawdę wiele, ponieważ Wiśniowski stawia na indywidualność.

Brama garażowa Wiśniowski w 16 unikalnych kolorach

Projektanci Wiśniowski w kolekcji HOME INCLUSIVE proponują rozwiązania w czterech, czteroodcieniowych gamach kolorystycznych – tak powstała niezwykła paleta barw, które z łatwością połączysz z produktami z linii okien, drzwi i ogrodzeń. Do wyboru masz odcienie:

  • HIRUBY: deep brown, modern maroon, flame red, moody coral,
  • HISTONE: brown stone, quartz grey, warm stone, comfort grey,
  • HISTEEL: modern graphite, anthracite, marina horizon, true blue,
  • HIEARTH: deep green, fern green, willow green, smoke green.

Nowa kolekcja to farby typu strukturalnego, które tworzą metaliczny efekt, dzięki zawartym w nich drobinkom, które tworzą wrażenie 3D, nadając jednocześnie wykończeniu głębi. Na powleczonych nimi elementach tworzy się subtelna struktura sandgrain, charakterystyczna dla specjalistycznych farb matowo-jedwabnych.

Co więcej, paleta ta obejmuje odcienie odważne, zdecydowane – takie, które tworzą wyraziste kompozycje wizualne, sprawiające, że każda brama garażowa Wiśniowski współgra z koncepcją budynku.

Inteligentne sterowanie smartCONNECTED – nr 1 w Białymstoku

Poza niebywałymi zaletami wizualnymi, nowoczesne brama garażowa Wiśniowski ma także niepodważalne zalety użytkowe. Innowacyjne rozwiązania inżynieryjne pozwalają na zdalne sterowanie bramami segmentowymi i uchylnymi wyposażonymi w napęd METRO w wersji io oraz bramami roletowymi, które posiadają centralę sterującą Rolixo io.

Radiową Technologię „io” wprowadziła firma Somfy, tworząca rozwiązania dla tzw. inteligentnych domów. Dzięki temu napęd bramy nie tylko odbiera komendy, ale także wysyła komunikaty zwrotne.

Każdy szczegół się liczy

Inteligentne i estetyczne – tak można w skrócie opisać bramy garażowe marki Wiśniowski. Białystok stał się przestrzenią, w której cenione są nowoczesne rozwiązania, dające duże pole do popisu architektom, jak też tym, którzy o detale dbają sami. Dzięki kolekcji HOME INCLUSIVE wzory bram, ogrodzeń, okien i drzwi wybierasz zgodnie ze swoimi upodobaniami, wcielając w życie marzenie o domu pięknym i funkcjonalnym.