4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa wokół rzeczy pięknych, porządnych i ponadczasowych. Targi te uświadomiły nam, że nie każde mieszkanie, dom, przestrzeń użytkowa musi być ikoną, ale ważne, by było dobrze osadzone w kontekście miejsca i tradycji. Wówczas ma szansę nie zestarzeć się zbyt szybko, przeżyć najgorszy okres, w którym nie jest najmodniejsze, jednak jeszcze nie w stylu vintage. Nie będzie bestsellerem, ale wciąż nie klasykiem.

4 design days katowice wawruk awruk_01

Targi w Katowicach uświadomiły nam, że zrównoważony rozwój to nie chwilowa moda i nie ma od niego odwrotu, a dyskusja o nim w gronie projektantów, architektów i przedsiębiorców, ważna – bo przecież wszystko co nas otacza zostało, jest i zostanie wymyślone, zaprojektowane, wybudowane i sprzedane. Mamy 2020 rok i nieubłagalnie zbliżamy się do momentu, kiedy zmiany, następujące w otaczającym nas środowisku staną się nieodwracalne. To my dziś decydujemy jakie będzie jutro. To było główne meritum rozmów i debat na 4 DD. Dlaczego to dla nas ważne? Bo to produkty firm, które mamy w swojej ofercie budują naszą codzienność. Chcemy by nasi klienci byli świadomi dlaczego je wybraliśmy i je sprzedajemy.

Nasze podium 4DD

Wariacja ze szprosami

W drzwiach loftowych stalowych do tej pory na rynku modne i częste jest projektowanie szprosów symetrycznie, stonowanie, króluje podział na kratkę, ewentualnie paski. Pamiętajmy, że w drzwiach stalowych mamy możliwość dowolnej ich wariacji, asymetrii, przejścia od linii poziomych w pionowe, a nawet tworzenie figur geometrycznych. Otwórzmy się na własny, niestandardowy wzór naszych drzwi industrialnych. Potraktujmy je jako indywidualny projekt naszego wnętrzna – drzwi loftowe Lumo Steel z naszej oferty się do tego nadają.

4 days design wawruk awruk_011 4 days design wawruk awruk_011 4 days design wawruk awruk_011

Pivot

Królem 4DD były drzwi Pivot – czyli system drzwi wahadłowo-obrotowych stworzony z myślą o śmiałych aranżacjach wnętrz, które pozwalają kreować unikalną przestrzeń. To proste rozwiązanie bez ramy, które wykorzystuje minimalistyczne zawiasy obrotowe. To dzięki nim drzwi mogą obracać się wokół swojej osi pionowej, zezwalając na otwieranie zarówno po lewej jak i prawej stronie. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku otwartych przestrzeni mieszkalnych – drzwiami obrotowymi możemy oddzielić jadalnię od salonu, a w razie potrzeby stworzyć jedną dużą przestrzeń. Na tym systemie możemy zamontować samo skrzydło bez ościeżnicy, sprawdza się zarówno w drzwiach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

4 days design wawruk awruk_010

 

Frez na płycie

Przejście w drzwiach materiałów. Dzięki specjalnej technologii pokrywania skrzydła fornirem na malowanej płycie a następnie naniesienia dowolnego frezu możemy uzyskać efekt dwóch przenikających się powierzchni, ponieważ frez odkrywa nam warstwę spodnią, która może być w dowolnym kolorze z palety RAL/NCS.

Nasi producenci na 4DD

Jawor Parkiet

Premiera nowych wybarwień w kolekcji Color Inspiration. Dąb marrone, dąb caldo, dąb fango, dąb sabbia, dąb ferror, dąb vulcano. Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny kolor: całkowicie ciemny lub całkowicie jasny, teraz masz szansę na połączenie tych dwóch efektów. Tonacje stonowane, uniwersalne i wybarwienie słoi na biało w dwóch kolorach to ukłon Jawora w stronę ponadczasowej klasyki. Oprócz tego zaprezentowali nowe   Jawor dał ukłon w stronę białych podłóg, dzięki wybrawieniu słoi na biało. Dodatkowo mamy nowe wymiary desek. Jeżeli nie możesz się zdecydować na klasyczną deskę lub deskę luxury zawsze są nowe wymiary color inspiration

Dąbex

Nowość to mocno drewniana kolekcja podłóg Rubra w kolorze złotej czerwieni. Poprzez delikatne wybarwienie desek oddaje ona idealnie nadchodzące trendy.

Vds i Olivari

W świecie klamek wraca klasyka i elementy rustykalne. W połączeniu z minimalistycznymi drzwiami rozpasana wręcz klamka nadaje smaczek wnętrzu. Nadchodzi trend zwężonej rozety, ciekawych kształtów, z wybarwień królują złoto i szampański.

Entra

Nowe kolory teak – bogaty rysunek drewna, bodo boure, orzech amerykański i dąb polski. Za tydzień teak i skrzydło z czarnymi okuciami można będzie zobaczyć w naszym Salonie przy ul. Wschodniej 4.

 

Można powiedzieć, że nowinki technologiczne nie mają końca, producenci prześcigają się w coraz to ciekawszych, czasem wręcz kosmicznych technologicznie zaawansowanych rozwiązaniach, które mają jeszcze bardziej i efektowniej zabezpieczać nasze przestrzenie. Dlatego miłym akcentem było zrównoważenie tego wokół prostego, minimalistycznego, zielonego stoiska na którym można było przyjść z kwiatkiem i wymienić go sobie na inny o podobnych gabarytach. Proste, a miłe.

4 days design wawruk awruk_013

Zapraszamy po inspiracje i wyżej wymienione produkty do naszego Salonu przy ul. Wschodniej 4 w Białymstoku

BIAŁYSTOK

kom. 512 300 896
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl