• Home
  • Blog
  • Targi BAU 2017 –
    czyli nowoczesny design okna w Twoim domu

Targi BAU 2017 –
czyli nowoczesny design okna w Twoim domu

Targi BAU 2017 –
czyli nowoczesny design okna w Twoim domu

BAU Monachium to światowe, prestiżowe targi pokazujące najnowsze rozwiązania budowlanei architektoniczne. W tym roku odbywały się pod hasłem PRZYSZŁOŚĆ BUDOWNICTWA.

Wybraliśmy się na nie w poszukiwaniu nowinek i inspiracji dotyczących stolarki okiennej. Wystawców zajmujących się tematami jak: okna drewniane, okna PCV, okna pasywne, ciepły profil, okna balkonowe czy HS było bez liku. Wcale nas to nie zdziwiło. Szczególnie, że na powierzchni prawie 180.000 m² swoje produkty i usługi przedstawiało ponad 2000 tysięcy przedstawicieli i producentów.

Okna Schüco – najlepszy design w rozsądnej cenie

 

Byliśmy pod wrażeniem stoiska niemieckiej firmy, którą od niedawna mamy w swojej ofercie. Schüco. Charakteryzuje ją: design, dobry produkt, prostota, funkcjonalność, 11 lat gwarancji, trwałość i ekologia.

Firma zaprezentowała w nowoczesny, minimalistyczny sposób kompleksowe rozwiązania, które rewolucjonizują projektowanie i wykonawstwo profili okiennych. Pokazała, że wyznaczniki, jak prostota i złożoność, jak również energooszczędność i design, nie muszą być antagonizmem.

Będąc w branży już ponad 25 lat wiemy, że klienci chcący kupić okna cenią sobie:

efektywność kosztową

energooszczędność

nowoczesny design.

Schüco, dzięki uruchomionemu Laboratorium, w którym osoby z różnych dziedzin pracując nad rozwiązaniami godnymi profesjonalistów, są w stanie połączyć te 3 czynniki.

Laboratorium okna Schüco a kolor AutomotiveFinish

 

Wystarczy popatrzeć na metaliczną kolorystykę powłok Schüco AutomotiveFinish, nad którą pracowali specjaliści z Schüco oraz Mercedesa. Dzięki temu wyszedł im lakier wyróżniający się głębokim, intensywnym kolorem. Zastosowano tu wysokiej jakości pigment niwelujący absorpcję cieplną powierzchni. Okna PCV w ciemnych kolorach AutomotiveFinish nie nagrzewają się tak bardzo, przez co są odporniejsze na odkształcenia wywołane przez wysoką temperaturą. A to nie lada gratka dla koneserów dobrego designu.

Jeżeli macie ochotę poczytać na temat najnowszego i najnowocześniejszego systemu okien Schuco profil LivIng zapraszamy na Naszą stronę http://wawruk.pl/oferta/okna-pcv/

Zapraszamy też do kontaktu z naszymi handlowcami

BIAŁYSTOK

kom. 668 823 504
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel.   500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl

Targi w Monachium ugruntowały naszą wiedzę na temat stolarki okiennej. Chcemy podążać za trendami i kreować możliwość pięknego życia w pięknych przestrzeniach w naszym rodzinnym mieście. Dlatego, jeżeli szukasz okna Białystok, okna PCV, okna drewniane, nie zawahaj się, poradź się nas.

Warto.

Pozdrawiamy,

Wasza Stolarka