• Home
  • Blog
  • Szkolenie PORTA STEEL już za nami

Szkolenie PORTA STEEL już za nami

Szkolenie PORTA STEEL już za nami

We wtorek w Hotelu Podlasie odbyło się szkolenie z wprowadzenia nowej oferty Porta: drzwi zewnętrzne stalowe. Organizatorem była firma Porta oraz nasza firma W. Awruk Stolarka Budowlana.

Szkolenie PORTA STEEL

 

W 2016 roku firma PORTA przeniosła zakład produkcji drzwi i ościeżnic stalowych do jednego z najnowocześniejszych w Europie zakładu zlokalizowanego tuż obok już istniejącej fabryki w Ełku i zajmuje łączną powierzchnię ok. 14,5 tys m2. Tam wytwarzany jest produkt PORTA STEEL.

Drzwi stalowe znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych oraz wszędzie tam gdzie warunki eksploatacji drzwi wymuszają wyższą odporność mechaniczną na obciążenia, uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Stosowanie metalu nie wyklucza tworzenia ciekawych i zaawansowanych konstrukcyjnych wyrobów. Należy pamiętać że dobrze wkomponowane drzwi mogą stanowić rozwiązania spajające kompleksowo wnętrza. Precyzja wykonania w połączeniu z wysokiej jakości powłoką lakierniczą w dowolnym kolorze oraz pozostałe pokrycia umożliwia produkcję wyrobu dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

modele PORTA STEEL

modele PORTA STEEL

Ze szkolenia można było się również dowiedzieć konkretnych informacji na temat konstrukcji, wypełnienia, uszczelnienia i progu drzwi zewnętrznych stalowych jakie w swojej ofercie ma firma PORTA. Była również zbudowana specjalna ekspozycja drzwi.

szkolenia PORTA STEEL

szkolenie PORTA STEEL

ekspozycja PORTA STEEL

ekspozycja PORTA STEEL

Chcesz wiedzieć więcej na temat drzwi zewnętrznych stalowych PORTA STEEL?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel.   500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl

Pozdrawiamy,

Wasza Stolarka