• Home
  • Blog
  • Siatka ogrodzeniowa vs panel ogrodzeniowy

Siatka ogrodzeniowa vs panel ogrodzeniowy

Siatka ogrodzeniowa vs panel ogrodzeniowy

Siatka ogrodzeniowa to szybki, łatwy, prosty i tani sposób na wykonanie ogrodzenia.

Chcesz w łatwy, szybki i tani sposób ogrodzić swoją przestrzeń? Jest na to sposób. Siatka ogrodzeniowa. Montuje się ją za pomocą obejm, napinaczy oraz drutów do słupków ogrodzeniowych. Możemy wybrać siatki zgrzewane i plecione. Różnią się one kształtem jak również wymiarem oczek. Przy wyborze warto pamiętać o grubości drutu (rdzenia) oraz warstwie ochronnej.

siatka ogrodzeniowa, fot. Betafence

siatka ogrodzeniowa, fot. Betafence

Siatka ogrodzeniowa vs panel ogrodzeniowy

 

To produkty o niezwykle wysokiej trwałości oraz odporności na działanie tak zmiennych w naszym kraju warunków atmosferycznych. Zgrzewane i plecione nie tylko pełnią funkcję bezpieczeństwa dla ciebie i Twojego domu, lecz również podkreślą jego styl architektoniczny.

siatka ogrodzeniowa fot. ZadbanyDom24

siatka ogrodzeniowa fot. ZadbanyDom24

 

Jakie są zalety siatki ogrodzeniowej?

 

Siatka ogrodzeniowa jest bardzo chętnie wybieranym materiałem ogrodzeniowym. Składa się na to pare czynników. Przede wszystkim dość niska cena, co jest kluczowe. Bardzo łatwo ją zamontować. Wyróżnia się elastycznością i wytrzymałością, a co za tym idzie, możliwość postawienia jej nawet na niezwykle trudnym terenie. Jest w pełni stabilna, nawet przy wysokości >4m. Jest odporna na działanie promieni UV i wielu innych czynników atmosferycznych. Kolor i wzornictwo siatki? Ograniczenia są tu tylko w Twojej wyobraźni. Bardzo ważne jest to, że siatkę można w niezwykle łatwy sposób naprawić, skrócić, przedłużyć lub całkowicie zmienić jej położenie.

Chętnie Ci poradzimy, przedstawimy najlepsze rozwiązania, zamontujemy, a także otoczymy opieką pogwarancyjną. A wiesz dlaczego? Ponieważ jesteśmy w tym dobrzy oraz wiemy, że na Podlasiu – naszej krainie o zielonych płucach Polski pragniemy mieć rzeczy zgodne z harmonią i naturą. Siatki ogrodzeniowe Białystok = Stolarka Budowlana W. Awruk.
 

Twoje ogrodzenie nasza realizacja.

Skontaktuj się z Pawłem, naszym specjalistą ds. ogrodzeń: ☎️ 668 823 504

Życzymy miłego dnia,

Wasza Stolarka