DRZWI PORTA 3 + 1 GRATIS

DRZWI PORTA 3 + 1 GRATIS

DRZWI PORTA 3 + 1 GRATIS

drzwi wewnętrzne Porta Białystok

Promocja drzwi Porta

3 drzwi + 1 gratis to doskonała propozycja dla osób, które chcą w prosty i swobodny sposób ujednolicić swoją przestrzeń. Do wyboru mamy dla Was najnowszy i najciekawszy asortyment firmy PORTA.

Na początek przedstawiamy jedną z najbardziej ekonomicznych opcji Porta na klasyczne drzwi. Są to skrzydła Vector Premium.

Porta Vector Białystok

Porta Vector

 

Porta Vector Białystok

Porta Vector

Drzwi Vector są dostępne w szerokiej gamie różnorodnych frezowań. Na życzenie, istnieje możliwość realizacji własnych wzorów frezowań, zaprojektowanych przez użytkownika.

Porta Vector Białystok

Porta Vector

Kolejną atrakcją rabatową jest cała linia PORTA RESIST.  Jakość i atrakcyjna cena to główne atrybuty tego produktu. Dzięki tym drzwiom zarówno mieszkanie, jak i biuro nabiorą nowego wyrazu. Bogactwo kolorów skrzydeł daje ogrom możliwości w aranżacji wnętrza. Popatrzcie sami.

Porta Resist Białystok

Porta Resist

Porta Resist Białystok

Porta Resist

VERTE – siostrzana marka Porty stawia na nowoczesne drzwi, które wzornictwem nawiązują do najnowszych trendów, w aranżacji wnętrz, odpowiadająca aktualnym potrzebom rynku. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów oraz najnowszej technologii produkcji mogą się pochwalić produktem jakościowo odpowiadającym najwyższym standardom wykonania.

VERTE G Białystok

VERTE G

Verte C Białystok

Verte C

Zapraszamy. Regulamin promocji dostępny pod adresem:

http://bit.ly/2Dfn7Qd

Zapraszamy.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel.   500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl

Pozdrawiamy,

Wasza Nowoczesna Stolarka