• Home
  • Blog
  • Okna SCHÜCO LivIng czyli design w prostocie i funkcjonalności.

Okna SCHÜCO LivIng czyli design w prostocie i funkcjonalności.

Okna SCHÜCO LivIng czyli design w prostocie i funkcjonalności.

Okna pasywne i okna do domów energooszczędnych to produkt wymagający specjalistycznego montażu. Nasza firma od zawsze skierowana jest na najlepszych producentów i najlepsze produkty w swojej dziedzinie. Wszystko po to, by dokonać za Was wstępnej selekcji i byście mogli przebierać wśród dobrych produktów dobrych marek. Jak wszyscy wiemy, świat się zmienia, a wraz z nim możliwości i technika. Chcąc, aby godne zamontowania w Waszych domach okna PCV były kojarzone z naszą firmą W. Awruk Stolarka Budowlana rozważyliśmy kryteria według których dobraliśmy do Naszej oferty kolejnego producenta wartego Waszej uwagi. W wyborze okien interesuje nas 8 kluczowych czynników: energooszczędność, bezpieczeństwo, wzornictwo, komfort, izolacja, szczelność, design i długowieczność. Cały ten zbiór reprezentuje firma Schüco, której miliony sprzedawanych na całym świecie produktów spełnia najwyższe wymagania najważniejszych osób, czyli Twoje i Twojej rodziny.

partner-logo-partnerbalken-w1000h1000-png-1-w1000h1000

Produkty Schüco obejmują rodzinę profili okiennych pięciokomorowych i sześciokomorowych. To profile najnowszej generacji o optymalnych parametrach technicznych oraz charakterystycznym, miękkim kształcie Soft Line. Okna produkowane przez firmę Schüco są w pełni ekologiczne, energooszczędne i długowieczne (11 lat gwarancji!!!). Ich cechą jest wysoka estetyka, doskonała szczelność oraz wyjątkowa izolacyjność cieplna i akustyczna w połączeniu z wysokiej klasy okuciami obwiedniowymi Roto NT i niskoemisyjnymi pakietami szybowymi.

schuckoOkna Schüco w ofercie W. Awruk Stolarka Budowlana

Wyjątkowe wzornictwo i inteligentna technika sprawiają, że okna Schüco stanowią nie tylko atrakcyjny element architektury, lecz także pozwalają obniżyć koszt zużycia energii w budynku. Przyczynia się to do ochrony środowiska.

Dlaczego warto postawić na profile Schüco?

▶ przekonujące wzornictwo

▶11 lat gwarancji

▶ ochrona przed zimnem

▶ przytulne mieszkanie

▶ trwałość i ekologia

▶ cena

Schüco to energooszczędne systemy okien z PCV. Forma i funkcjonalność na lata. Nasi handlowcy pomogą wybrać profil najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Zadzwoń do Naszego Specjalisty już teraz: 510 106 304

NOWOCZESNY DOM PASYWNY = SCHÜCO LIVING

Schüco LivIng, Mercedes wśród okien, to jedne z lepszych w Europie profili 7 – komorowych. Szczycą się doskonałą izolacyjnością cieplną 0,72 W/m2K, są energooszczędne i posiadają 11 lat gwarancji. Ze względu na zastosowanie uszczelki środkowej system spełnia wymagania niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim w zakresie budownictwa pasywnego.

Dlaczego warto zastanowić się nad posiadaniem w domu okien Schüco Living?

Okna SCHÜCO

Okna SCHÜCO

Okna SCHÜCO

Okna SCHÜCO

ZALETY PROFILU SCHUCO LIVING

▶ 7 – komorowa konstrukcja ramy i skrzydła oraz głębokość zabudowy 82 mm

▶ współczynnik przenikania ciepła Uf do 0,96 W/(m2K)

▶fabrycznie wprowadzane w profil termozgrzewalne uszczelki funkcyjne z EPDM o bardzo wysokiej jakości

▶maksymalnie głębokie osadzenie szyby na 20 mm ogranicza do minimum straty ciepła

▶LivIng MD – w standardzie podwyższona ochrona antywyważeniowa

▶wąska widoczna szerokość złożenia ramy i skrzydła (w standardzie 120 mm) gwarantująca optymalny dostęp światła

▶niepowtarzalny rdzeń w kolorze grafitowym lub karmelowym zapewniający harmonijny wygląd stolarki okienno – drzwiowej

▶zróżnicowany wygląd profili dzięki bogatej palecie metalicznych wykończeń powierzchni Schuco AutomotiveFinish oraz oklein w kolorach jednolitych i imitujących kolorystykę wielu gatunków drewna

Jako firma jesteśmy dumni, że jako jedyny Salon na Podlasiu współpracujemy z autoryzowanym producentem stolarki PVC z profili okiennych i drzwiowych w systemie Schüco, firmą Oknostyl. Znając produkt, jesteśmy pewni, że to współpraca na lata.

Chcesz wiedzieć więcej? Chętnie Ci doradzimy. Skontaktuj się z Naszymi handlowcami:

Białystok: zadzwoń  510 106 304 napisz maila: info@wawruk.pl lub po prostu do Nas zajdź: Wschodnia 4.

Suwałki: zadzwoń (87) 7390187 lub tel. 500 729 950, napisz maila:suwalki@wawruk.pl lub po prostu do Nas zajdź: Kościuszki 73.

O producencie Oknostyl możesz przeczytać więcej TU natomiast o profilach Schüco TU.

Pozdrawiamy i życzymy MIŁEGO DNIA,

Twoja Stolarka