• Home
  • Blog
  • Okna Schüco –
    czyli bezpieczeństwo, ciepło, 11 lat gwarancji

Okna Schüco –
czyli bezpieczeństwo, ciepło, 11 lat gwarancji

Okna Schüco –
czyli bezpieczeństwo, ciepło, 11 lat gwarancji

Wybór odpowiednich okien do domu to skomplikowany proces. Typów okien na rynku jest wiele. Słaba jakość okien może podwyższyć znacznie Twoje rachunki za prąd, może prowadzić do różnego rodzaju odkształceń, które wpłynął ujemnie na ich szczelność. Z tego powodu ważne jest, żeby wybrać okna odpowiedniej jakości i odpowiedniej marki. Okna Schüco – to bezpieczeństwo, ciepło i 11 lat gwarancji.

okna Schüco, 11 lat gwarancji, okna Białystok

Okna Schüco = bezpieczeństwo

Jako firma specjalizująca się w kompleksowych usługach stolarki budowlanej współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przez nas producentami. Dbamy o wybór najlepszych, żebyś Ty już nie musiał. Proste. Od niedawna jest nią niemiecka, solidna, ugruntowana marka Schüco zrzeszająca ponad 12.000 producentów, architektów, projektantów i inwestorów na całym świecie. Okna projektują i konstruują w Niemczech w oparciu o własne centrum technologii i know – how pochodzący z całego świata.

okna Schüco, 11 lat gwarancji, okna Białystok

Centrum Technologii Schüco

Dlaczego warto mieć okna Schüco w swoim domu?

 

3 kluczowe słowa to:

wzornictwo – duży wybór wykończeń

bezpieczeństwo 11 lat gwarancji

komfort – współczynnik Uw>0,8

okna Schüco, 11 lat gwarancji, okna Białystok

Okna Schüco = wzornictwo, bezpieczeństwo, komfort

Ciepłe okna to ciepły profil Schüco LivIng

Polecamy szczególnie Państwa uwadze profil Schüco LivIng. Co daje ten profil w Waszych oknach? Zwiększa bezpieczeństwo w prosty i niezawodny sposób. Zwiększa komfort, który pozwala stworzyć prawdziwy dom. Posiada wzornictwo, które przyciąga spojrzenie, które sięga poza horyzont. Dlaczego? Bo ma: 7 – komorową konstrukcję profilu z głębokością zabudowy 82 mm, zapewniającą doskonałą izolacyjność termiczną. Współczynnik przenikania ciepła Uf>0,9 do 0,96W/(m2K) oraz wykończenie powierzchni Schüco AutomotiveFinish czyli oklein w kolorach jednolitych i imitujących kolorystykę wielu gatunków drewna.

Jeżeli chcesz, aby Twój dom i Twoje otoczenie było bezpieczne, komfortowe i energooszczędne, wiemy jak to osiągnąć. W Salonie mamy ekspozycję Schüco, mamy przekrojniki, wzorniki i wiedzę. Chętnie Ci to wszystko zaprezentujemy. Miło nam będzie Cię gościć.

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel.   500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl

Pozdrawiamy,

Wasza Stolarka