Jesteśmy jedynym w Białymstoku autoryzowanym punktem sprzedaży producenta PINUS, który posiada w swojej ofercie trwałe i objęte długą gwarancją okna drewniane

Oferta okna drewniane

Ofertę na okna drewniane różnicujemy pod względem głębokości profili ramy i wykorzystane ku temu technologie budowy. Standardowy profil ram ma głębokość 68 mm. Najbardziej zaawansowany, w oknie pasywnym ma aż 92 mm. Głębokość nie wpływająca na gabaryty ramy, pozwala zastosować wkłady szybowe ze zwiększoną ilością szyb oraz przy zastosowaniu zwiększonych przestrzeni międzyszybowych. Skutkiem jest podniesienie izolacji termicznej budynku. Umocnieniu ulega również rama. Pozwala to na konstruowanie przeszkleń o powiększonych powierzchniach. Materiał drewniany zabezpieczony jest specjalistycznymi lakierami i pasuje do każdego budynku. Jego zalety ujawniają się jednak najpełniej w nowoczesnym domu pasywnym i jednocześnie energooszczędnym. Jako doświadczony zespół gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań dla określonego budynku, a także montaż na najwyższym poziomie.

Dlaczego drewniane okna?

Do zalet okien drewnianych należą główne właściwości materiału:

  • drewno to materiał naturalny, odnawialny, ekologiczny, który nie posiada substancji szkodliwych dla człowieka,
  • jest mocne i trwałe,
  • starzeje się z klasą,
  • tworzy przytulną atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych,
  • drewniane ramy okien są łatwe w utrzymaniu, czyszczeniu i konserwacji.
okna drewniane

okna drewniane Pinus

Rozwój i poszukiwanie nowych technologii firmy Pinus zaowocowało nową submarką z rewolucyjnym produktem TotalGlass – jest to synonim budownictwa nowej ery przy równoczesnym poszanowaniu najlepszych budowlanych tradycji.

okna drewniane białystok

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą TotalGlass na stronie http://www.totalglass.pinus-okna.pl/

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w Suwałkach i Białymstoku

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl