Ogrodzenia aluminiowe nowością na światowym rynku

Lekkość, trwałość i i elastyczność oraz wyeliminowanie procesu spawania oraz ukrycie elementów montażowych w ogrodzeniach aluminiowych pozwala na stworzenie produktu dla najbardziej wymagającego Klienta. Chęć stworzenia czegoś wyjątkowego, popycha do wdrażania coraz to nowych innowacyjnych rozwiązań, takich jak profil główny, który jest opatentowanym pomysłem naszego producenta, czy też brama bez przeciwwagi, którą można zastosować kiedy nie ma do dyspozycji większej przestrzeni.

ogrodzenia aluminiowe Białystok

ogrodzenia aluminiowe Fenz

ogrodzenia aluminiowe Białystok

ogrodzenia aluminiowe Fenz

Dlaczego ogrodzenia aluminiowe?

Ogrodzenia aluminiowe to – elastyczność, lekkość, trwałość. Zapewniają prywatność i bezpieczeństwo, a także są idealnym uzupełnieniem dla nowoczesnej architektury domów czy budynków użytkowych. Ogrodzenia domów to kluczowy element posesji, który decyduje o tym, czy budowa rzeczywiście jest zakończona i czy w otoczeniu swojego domostwa będziemy się czuć komfortowo dlatego warto przemyśleć jego kolor, materiał, design i funkcjonalność. Zaawansowana technologia obróbki aluminium, którą stosuje nasz producent ogrodzeń aluminiowych Fenz, wraz z wysokiej klasy wzornictwem tworzy produkt odpowiadający potrzebom osób, dla których estetyka i trwałość są najważniejsze.

 

Technologia ogrodzeń aluminowych Fenz

ogrodzenia aluminowe Białystok

Ogrodzenia aluminiowe Fenz są lekkie, estetyczne i bardzo trwałe zarazem, ponieważ prawie wszystkie ich elementy – za wyjątkiem śrub, zawiasów i wkrętów ze stali nierdzewnej – wyprodukowane są z czystego, odpornego na korozję i uszkodzenia aluminium. Drobne części ogrodzenia są cięte laserowo, co zapewnia niezwykłą precyzję wykonania. Opatentowana przez nas, unikalna technologia wytwarzania profili ogrodzeń pozwala na łatwy i szybki montaż konstrukcji, a jednocześnie gwarantuje jej niezwykłą wytrzymałość.

Innowacyjny montaż

Części konstrukcji połączone są przy pomocy łączników mechanicznych, co umożliwia dogodny transport ogrodzenia w częściach i szybki montaż i prosty demontaż, jeśli zajdzie potrzeba wymiany jakiegoś elementu.

Wymiary

Stosowana przez nich nowoczesna technologia pozwala na stworzenie przęseł, słupów ogrodzeniowych oraz furtek i bram o dużych gabarytach. Wymiary każdego ogrodzenia dopasowujemy do indywidualnych wymagań każdego klienta, a dokładność do 1 milimetra.

Wysoka trwałość

Aluminium to materiał, którego wartością jest trwałość, wytrzymałość oraz lekkość. Nie ulegają korozji i nie wymagają żadnej konserwacji.

Brak spawów

Technologia pozwoliła całkowicie wyeliminować spawanie z procesów produkcji. Poszczególne elementy ogrodzeń połączone są ze sobą mechanicznie, a śruby i wkręty zakryte są odpowiednimi zaślepkami, dzięki czemu ogrodzenie zyskuje dodatkowe wartości estetyczne.

Lekierowanie proszkowe

Ogrodzenia dostępne są we wszystkich kolorach RAL, a do ich malowania stosowana jest nowoczesna i ekologiczna, oparta na zjawisku elektrostatycznym technologia lakierowania proszkowego. Zapewnia ona trwałą, nie łuszczącą się powłokę, wolną od pęcherzy i zacieków.

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do naszego specjalisty od ogrodzeń Pawła. Odpowie na każde, nawet najtrudniejsze Twoje pytanie. +48 668 823 504