Eksperci w dziedzinie stolarki

O nas

Wiedza pochodząca z doświadczenia

WAWRUK Nowoczesna Stolarka to polska, rodzinna firma zbudowana siłami Wiaczesława Awruka. Od samego początku bazowaliśmy na jasno określonych zasadach, które zapewniły nieprzerwany, ponad 25-letni rozwój. Dzięki uporowi i konsekwencji stworzyliśmy kompetentny zespół potrafiący sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom stawianym Nam przez Inwestorów.

Ekspozycja godna specjalisty.

Jesteśmy firmą specjalistyczną. Drzwi, okna, bramy garażowe czy podłogi mimo, iż użytkowane przez każdego codziennie nie są banalnym tematem. Dopasowanie, montaż, konserwacja powinny być robione przez fachowca. Zanim do tego dojdzie warto dokonać świadomego wyboru oglądając rozwiązania techniczne w stworzonych do tego warunkach. Dlatego zapraszamy do naszych Salonów wszystkich ceniących sobie wiedzę o tym co nabywają.

drzwi Białystok

drzwi Białystok

drzwi Białystok

drzwi Białystok

podłogi Białystok

drzwi Białystok

drzwi Białystok

Partnerskie zasady współpracy.

Jesteśmy Partnerem największych producentów stolarki. Współpracujemy tylko z firmami solidnymi, o ugruntowanej pozycji. Mając za dostawców profesjonalistów jesteśmy w stanie oferować klientom wysoki poziom obsługi. Zdarzają Nam się potknięcia, jak to w życiu. Zawsze jednak ponosimy konsekwencje swoich decyzji licząc na odwzajemnienie tej postawy.

Odwaga nie brawura. Innowacje nie szaleństwo

Realizujemy zlecenia nietypowe. Geneza firmy handlowej to działalność Zakładu stolarskiego. To ciągle w Nas jest. Współpracujemy z technologami, wykorzystujemy narzędzia graficzne typu AutoCad. Wszystko po to by najciekawsze, nietypowe zlecenia były wyzwaniem a nie problemem.

Firma odpowiedzialna społecznie

Będąc pracodawcą staramy się aby każdy pracownik czuł się potrzebnym elementem większej całości. Wiemy, że atmosfera, relacje wewnątrz danej struktury mają ogromne przełożenie na to jak jesteśmy postrzegani. Szczycimy się tym, iż w budowanie firmy są zaangażowani wszyscy pracownicy. Niektórzy już od ponad 20 lat. Mamy jednak świadomość, że przedsiębiorstwo nie jest samodzielnym tworem działającym w próżni. W miarę możliwości staramy się wspierać lokalne inicjatywy skierowane na pomoc potrzebującym, wsparcie sportowców czy artystów amatorów.

Budujemy przestrzeń w której żyjemy. A wiecie dlaczego? Bo to nas cieszy i rozwija.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz