• Home
  • Blog
  • KERNO Pracownia Stolarska nową marką w Naszej ofercie

KERNO Pracownia Stolarska nową marką w Naszej ofercie

KERNO Pracownia Stolarska nową marką w Naszej ofercie

Drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na wymiar tylko od najlepszych rzemieślników z Podlasia.

KERNO Pracownia Stolarska to marka rodzima. Specjalizuje się ona w drzwiach oraz niestandardowych rozwiązaniach architektonicznego wystroju wnętrz. Jej główne motto, które nas urzekło to:

RZEMIOSŁO NA POZIOMIE

 

wawruk_kerno_0816_fb-1-2

Dlaczego właśnie KERNO?

 

▶własna produkcja oraz nowoczesny warsztat bazujący na tradycyjnym rzemiośle oraz ponadczasowych rozwiązaniach umożliwia realizację nawet najbardziej nietypowych i ekstrawaganckich zamówień: drzwi w łuku, wysokich drzwi na 2,40, z doświetlem czy bez,  nietypowe zabudowy, oni wiedzą na ten temat bardzo dużo. Realizacja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie z zabudową Kerno zdobyła Nagrodę Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w 2015 roku oraz Nagrody SARP za najlepszy obiekt architektoniczny wzniesiony z publicznych pieniędzy.

drzwi KERNO           Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

▶dbają, alby zaprojektowane przez Ciebie, architekta lub designera, a wykonane przez nich produkty były dopasowane do Twoich potrzeb, cechowały się stylem, funkcjonalnością i jakością.

drzwi KERNO               Siedziba firmy Unicell

▶są wysokiej klasy rzemieślnikami i pasjonatami z wieloletnim doświadczeniem realizującym nietypowe zlecenia, którymi będziesz mógł się cieszyć latami. Wystarczy spojrzeć na te przepiękne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju drzwi w starej kamienicy.

drzwi KERNO              Stara kamienica w Warszawie

W swojej ofercie posiadają:

drzwi zewnętrzne z wysublimowaną kolekcją FRAX  (łac. jesion) z ich flagowy produktem FRAX 11, które są inspirowane klimatem skandynawskim. Rzemieślnicy z KERNO wykorzystali w nich połączenie dwóch wykończeń – surowy polakierowany lakierem bezbarwnym, transparentnym jesion w postaci desek elewacyjnych oraz malowany farbą kryjącą fornir dębowy. Zestawienie jasnego słoistego drewna z jednolitą ciemną powłoką dało wspaniały bardzo gustowny efekt. Popatrzcie sami. Kto nie chciałby mieć takich drzwi wejściowych?

izolacyjność akustyczna na poziomie 37 lub 43 dB

ppoż EI30

izolacyjność termiczna na poziomie od 1,1 do 0,58K/m3

drzwi-frax-w-poziomie           Drzwi zewnętrzne KERNO Frax 11 z doświetlem i bez

▶wszystkie kolekcje drzwi wewnętrznych stworzone są w poczuciu misji łączenia funkcjonalności z pięknem detalu. Ich kolekcje noszą nazwy roślin symbolizując ich wyjątkowość, trwałość i długowieczność. Wszystkie kolekcje dostępne są na ich stronie tu Zobaczcie jaki efekt można z nimi uzyskać.

drzwi KERNO            Dom jednorodzinny Białystok

▶robią cuda z tzw. boazerią ścienną. Ich zabudowy według indywidualnych projektów podkreślają charakter wnętrza, dzięki zastosowaniu specjalnej techniki pokazują pasje lub hobby użytkownika.

drzwi KERNO              Zabudowa kuchenna w Horodnianach

▶ich oferta kabin sanitarnych pozwala uzyskać maksymalną ergonomię wnętrza przy zachowaniu estetyki na najwyższym poziomie, natomiast ościeżnice kreują stylistykę i funkcjonalności, poszukiwane przez Inwestorów, architektów i projektantów.

▶robią również mocne, industrialne meble, których celem jest dopasowanie się do Twoich potrzeb i stylu życia. Charakteryzują się prostotą, minimalizmem, trwałością i funkcjonalnością. Ich stolik URO podbił już serce i wnętrze niejednego wysmakowanego klienta.

drzwi KERNO             Stolik URO

A wszystko tworzą w przepięknej, pachnącej drewnem scenerii na skraju Puszczy Knyszyńskiej.

kerno_wnetrze Warsztat pracy KERNO

Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą na stronie  internetowej lub w naszym sklepie internetowym.

Chcesz wiedzieć więcej? Chętnie Ci doradzimy. Skontaktuj się z Naszymi handlowcami:

Białystok: zadzwoń (85) 675-65-00 lub 668 823 504, napisz maila: info@wawruk.pl lub po prostu do Nas zajdź: Wschodnia 4.

Suwałki: zadzwoń (87) 7390187 lub tel. 500 729 950, napisz maila:suwalki@wawruk.pl lub po prostu do Nas zajdź: Kościuszki 73.

Pozdrawiamy i życzymy MIŁEGO DNIA,

Twoja Stolarka