Jakie drzwi wewnętrzne będą pasowały do Twojego wnętrza? Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Tylko od nas samych zależy czy drzwi wewnętrzne będą przyciągającym wzrok elementem aranżacji czy niemal niewidoczną przegrodą dzielącą przestrzeń. W ofercie drzwi w Białymstoku w naszym Salonie przy Wschodniej 4 bez trudu znajdziesz drzwi pasujące do wystroju Twojego domu, gustu i charakteru. Dzięki ekspozycji, cały czas przez nas zmienianej i poszerzanej o najnowsze trendy, w przyjemny sposób zapoznasz się z rozwiązaniami, które warto wprowadzić do Twojego domu. W 2018 ciekawostką są skrzydła drzwi wykończone w identyczny sposób co ściany, a nawet istnieją modele, które można wykończyć własnoręcznie (DIY – do it yourself), czyli: wytapetować, pomalować na ulubiony kolor, postarzyć.

Przeczytaj także Podłoga drewniana jodła francuska

Pierwszy i dalsze kroki w wyborze drzwi wewnętrznych

Zaczynamy od wyboru modelu. W naszej ofercie mamy najciekawszych producentów na rynku. Porta, Dre, Pol-skone, Doorsy, Asilo, Entra, Kerno, Moric. Co to znaczy? Że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym Salonie na ekspozycji jest ponad 100 sztuk drzwi:

  1. nowoczesne,
  2. budżetowe,
  3. tradycyjne,
  4. minimalistyczne,
  5. rustykalne,
  6. bezprzylgowe,
  7. ukryte,
  8. z intarsją oraz bez.

Warto wspomnieć również o drzwiach inverso – czyli z odwrotną przylgą, wysokich, ekskluzywnych, szlachetnych, z witrażami jak również robionych specjalnie na zamówienie według własnego pomysłu. Drugim etapem to pomiar. W dowolnym dla Ciebie czasie przyjeżdżamy i dokładnie wymiarujemy otwór w ścianie. Trzecim to montaż, warto zastanowić się na zakupem drzwi z usługą montażu – gwarantuje to niższy VAT oraz profesjonalną grupę montażową, z którą współpracujemy od lat.

drzwi wewnetrzne bialystok

Kolor i szerokość drzwi wewnętrznych

Pamiętaj, że oprócz tego, że wybrany kolor drzwi będzie Ci się podobał, powinien on być spójny z kolorem ścian, stolarki okiennej lub podłogi w Twoim domu. Co do szerokości drzwi. Jedno skrzydło to szerokość od 70 do 110 cm. Pamiętaj, że im szersze tym więcej zawiasów jest potrzebne ze względu na ich ciężar.

drzwi wewnetrzne bialystok

Drzwi wewnętrzne – wykończenie

Warto wiedzieć, że skrzydło drzwi wewnętrznych często pokryte jest od zewnętrznej strony pilśniową płytą MDF lub HDF. Mogą one posiadać tłoczone wzory, być lakierowane, malowane, powlekane sztucznymi lub naturalnymi okleinami. Najwrażliwsze na wilgoć to decor a najbardziej wytrzymałą jest okleina CPL czyli wielowarstwowy laminat, który jest dodatkowo powleczony lakierem. Można wybrać również droższą wersję – skrzydło z obu stron oklejone fornirami drewnianymi. Jeżeli zdecydujemy się na drzwi ze szkłem to pamiętajmy o tym żeby było laminowane lub hartowane.

drzwi wewnetrzne bialystok 

Zobacz nasze inne realizacje tu REALIZACJE DRZWI WEWNETRZNYCH

Nasza ekspozycja ponad 100 sztuk drzwi w Salonie przy Wschodniej 4

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl