Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży producenta drzwi przesuwnych PSK EUROCOLOR tworzącym swoje wyroby na najwyższym poziomie dzięki profilom renomowanych firm Schuco, Veka i Rehau

Drzwi przesuwne PSK

Drzwi przesuwne PSK

System okien (PSK) ma za zadanie w swobodny sposób doświetlić Twoją przestrzeń. Jest to konfiguracja uchylno – przesuwna opracowana specjalnie z myślą o prostym i efektywnym wykorzystaniu niezbyt dużej ilości przestrzeni w pomieszczeniu. Solidne drzwi przesuwne PSK posiadają duże przeszklenia, które we wzorcowy sposób doświetlają przestrzeń. Są wyposażone w systemy antywłamaniowe. są masywne, jednak lekko i swobodnie się przesuwają. Kiedy się na nie zdecydujesz możesz mieć pewność, że Twój dom będzie bezpieczny, widny i pełen ciepła.

drzwi przesuwne PSK

drzwi przesuwne PSK Eurocolor

drzwi przesuwne PSK

drzwi przesuwne PSK Eurocolor

Dla kogo drzwi przesuwne PSK?

To rozwiązanie idealne w obrębie wyjść ogrodowych i tarasowych. System uchylno – przesuwny i specjalne okucia pozwalają na uchylanie i przesuwanie drzwi nawet do szerokości 1,6 przy użyciu znikomej siły. Konstrukcja PSK pozwala na świetną oszczędność miejsca, natomiast dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest oświetlone i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Drzwi uchylno przesuwne PSK dostępne w systemach: Geneo, Synego, Global, Livio, Novel, Evo i Efektiv.

Technologia SuperSpacer w drzwiach przesuwnych PSK

Okna PCV w drzwiach przesuwnych są skonstruowane na bazie 6-komorowego profilu o szer. 86 mm. Zastosowano w nich technologię ciepłej ramki o nazwie Super Spacer. Dzięki niej diametralnie poprawie uległy najważniejsze i kluczowe parametry okna, czyli: dźwiękoszczelność, energooszczędność i żywotność szyby zespolonej. Należy tu zwrócić uwagę, że izolacyjność cieplna jest o ponad 950 razy lepsza niż w typowych ramkach dystansowych. Konsekwencją zastosowania tego systemu jest zmniejszenie kosztów energii potrzebnej na ogrzanie pomieszczeń.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl