Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży marki Wiśniowski, producenta bram przemysłowych, garażowych i wjazdowych. W swojej ofercie posiadamy też gwarantujące jakość bramy niemieckiej marki Hormann

bramy garażowe

Bramy garażowe nowej generacji

Jaka jest brama garażowa nowej generacji? Jest niczym innym jak tylko twórczym efektem poszukiwań równowagi pomiędzy:

jakością
techniką
bezpieczeństwem
designem

To wszystko łączy bramy w naszej ofercie. Dopracowany w każdym szczególe, innowacyjny produkt, odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażone i kompletne bramy automatyczne, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

Bramy garażowe dzielimy pod kątem potrzeb każdego z użytkowników. Do wyboru mamy bramy segmentowe, roletowe, rozwierne i uchylne.

Bramy roletowe

Główne atrybuty tej bramy to FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO. Jako jedyna brama posiada napęd elektryczny w pakiecie. Dzięki jej zamontowaniu zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

Bramy garażowe Białystok

brama garażowa roletowa

Bramy uchylne

Najbardziej popularne bramy na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.Cechuje je łatwość otwierania jak również bezpieczeństwo użytkowania.Zastosowane w mechanizmie bramy sprężyny po obu stronach doskonale równoważą ciężar całej konstrukcji, co ma wpływ na bezawaryjne funkcjonowanie całej bramy, a także powoduje, iż zamykanie i otwieranie nie wymaga użycia dużej siły. Wszystkie bramy uchylne posiadają standardowe zamknięcie w postaci zamka, który umieszczony jest w centralnej części bramy i współpracuje on z systemem ryglowania.

Bramy garażowe Białystok

brama garażowa uchylna

Bramy segmentowe

To jakość, oparta na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. To nie tylko wizja bramy o wysokich walorach estetycznych, ale również odzwierciedlenie troski o bezpieczeństwo. Wykorzystana tu technologia ma chronić, ale przede wszystkim zapobiegać niebezpieczeństwu. Liczne, nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych, pomagają chronić wszystkich użytkowników, czyniąc Twój dom bezpieczniejszy.Główne atrybuty tej bramy to JAKOŚĆ I TECHNOLOGIA.

Bramy garażowe Białystok

brama garażowa segmentowa

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny oraz niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Bramy te dzięki ogranicznikom zawiasów są zabezpieczone przed ewentualnym wyważeniem skrzydła. Ogranicznik otwarcia kontroluje ruch skrzydła przed nadmiernym ich otwarciem. Jest tu montowana stopka, której funkcją jest zabezpieczenie otwartej bramy przed niekontrolowanym zamknięciem.

Bramy garażowe Białystok

brama garażowa rozwierna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych producentów

Bramy garażowe Białystok

Bramy garażowe Białystok

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

BIAŁYSTOK

kom. 509 336 210
mail: info@wawruk.pl

SUWAŁKI

tel. 500 729 950
mail: suwalki@wawruk.pl